Mistä edullisesti tyttöjä, alkoholia ja ruokaa

pinkkiporsas

Olen kulkenut Pattayalla, Filippiineillä, Cambodiassa ja Venäjällä. Nyt tekisi mieli kokeilla jotakin muutakin paikkaa. Mitä suosittelisitte ylipainoiselle alkoholisoituneelle seksituristille, joka pitää länsimaisesta ruuasta, netistä, seksistä, alkoholista ja hotelli asumisesta?

7

300

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lyhyt_neuvo

      Kasva aikuiseksi. Ei se vieläkään myöhäistä ole.

      • pinkkiporsas

        Olen jo aikuinen ja aion nauttia sen suomista mahdollisuuksista.


    • pinkkiporsas

      Venäjällä ollaan ja saloonissa pidetään hyvää huolta.

    • nahkasaksa

      Mene saksaan.

    • Kuuban Havanna on meille seksituristeille järkyttävän hyvä paikka. Tytöt ovat ihania, nauravaisia ja hyvin suostuvaisia seikkailuihin. Ihonvärit vaihtelevat vaaleasta yönmustaan. Oma suosikkivärini on maitokahvi. Nuorien jäntevien likkasten muodot ovat päätähuimaavan linjakkaita.
      Päiväkahviseuraa saa keskustan puistobulevardilta hintaan 20 taalaa. Sitä sinulle ehdotellaan viehkosti kujeillen. Yön hinta 40 dollaria. Vanhassa kunnianarvoisassa keskustahotellissani oli korvanapeilla varustettuja pukumiehiä joiden tehtävän oli vahtia ettei turisti vie vieraita huoneeseen. Näiden voitelu maksoi 20- 40 taalaa/kerta. Hinnat tosin ovat vuodelta 2010.
      Ruosta ei ole jäänyt mitään mieleen, sen on siis täytynyt olla perusmättöä.
      Unohda koko netti; sitä et Havannassa tarvitse. Monien tyttöystävien kanssa on aina niin kiire ettei kellossa tahdo tunnit riittää.
      Olin vierailuni aikana tupakkalakossa enkä siis röyhytellyt heidän maailmankuuluja sikareitaan. Tätä olen katunut syvästi.
      Kuuba on tunnettu rommeistaan. Kannattaa ennen matkaa hankkia kirjallista tietoa näistä. Näin toimien rommimaistajaisista saa enemmän irti. Älä juo rommikolaa.... :-).
      Kapitalismi toimii mainiosti ottaen huomioon että se on sosialistinen maa. Tiukka rulla taaloja taskussa avaa kaikki ovet aivan minne tahansa.
      Hyvää matkaa, kelit ovat mainiot tai ainakin tyydyttävät mihin vuodenaikaan tahansa!

    • oldschool69

      Hämeenkatu?

    • tsekkipena

      Tsekkiläiset tytöt on löytäneet suomen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      125
      1178
    2. 70
      1111
    3. Carunan hinnat

      Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
      Maailman menoa
      93
      858
    4. Koetko vielä et

      Olen elämäsi rakkaus?
      Ikävä
      77
      771
    5. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      45
      761
    6. Kunnan päätie ja sen lähialueet

      Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
      Hyrynsalmi
      38
      704
    7. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

      ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
      Ikävä
      25
      648
    8. Oletko tullut siihen

      Tulokseen ettet saa minua
      Ikävä
      67
      643
    9. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      39
      526
    10. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      67
      499
    Aihe