niskaan, enkä nyt tarkoita näitä Suomi24- huuhaa palstoja. Vaan ihan muita foorumeita.
Razmyarhan on paljastunut että hän on yksi näistä, jotka ovat mukana turvapaikkabisneksessä. Ja on samalla ahkerasti syyttänyt suomalaisia rasisteiksi, ajaakseen omia tarkoitusperiään. Tehdä siis bisnestä turviksilla.
Varmasti aika ikävää näille tavallisille köyhille suvaitsevaisille, että Razmyar noin tekee. Hän kun on muutenkin erittäin hyvätuloinen henkilö kansanedustajana.
Somessa tulee nyt todella rapaa Razmyarin
14
67
Vastaukset
- Kiäh_kiäh
Että minä nautin kun persu kiemurtelee omissa myrkyissään. Eikä mitään voi osaavalle ja tyylikkäälle kansanedustajalle. Mahtaa vituttaa. Mutta ei se Väyrynenkään siihen kuollut.
- saa.nauraa
hehehee onko silloin persu, jos ei ole demari.
Kyllä te demarit olette aina yhtä tyhmiä, teille saa nauraa.
- tiuitu
Osaava ja tyylikäs kansanedustaja:)?! Ei ole käynyt mitään koulua loppuun. Aukoo päätään vain rasismista. Ei mitään tajua valtion taloudesta, rahankäytöstä, pakolaisten kustannuksista ja työllistymisestä. Kävelevä katastrofi julkisen sektorin talouden suhteen. Ei ajattele yhtään kotimaansa hyvinvointia. Kotimaata voisi rakentaa nuoret ja osaavat henkilöt. Nyt he tulee Suomeen elinikäiselle sosiaalituelle.
Onneksi nyt on kupla puhkeamassa. Yhä useampi päättäjä on tullut kaapista ulos. Meillä ei ole varaa olla koko mailman sosiaalitoimisto.- SuomiSuomena
Tälle nosto.
- puhetta.mahtuu
Auttaako pelkkä ulkonäkö ja julkisuus? Näyttää auttavan. Tekee naisesta ekonomin, kansanedustajan ja panee hokemaan, että pitää olla humaani ja pitää auttaa auttamasta päästyäänkin. Joku maksaa, kun minä vain olen tarpeeksi humaani ja haluan auttaa. Minä en kustanna mutta valtio maksaa, minä vain vaadin kaikki afgaanit ja muut koijarit Suomeen.
Oikea puolesta puhuja! - kepulainen.vaan
Eli siis tyypillinen paska demu?
- hahhahaaaa
Nuori, kaunis, menestyvä ja hyvätuloinen nainen on suomi24ssä räkyttäville sossupummille, kuin punainen vaate :D
- röh.röh
Koita laihduttaa femakko.
- villapipo
Jaa, tyylikäs ja osaava, siitä voi kyllä olla erimieltä. Tämä KANSANedustajahan ei mennyt A2 Turvattomuus iltaan edes keskustelemaan kun kuuli että joku toista laitaa edustava on paikalla vaikka alusperin oli menossa, samoin teki toinenkin edustaja. Vaikka siellä oli hyvin monenlaista porukkaa. Kaikki jotka ovat erittäin suvaitsevaisia peruivat siis menonsa.
- Hyvä.Nazima
En minäkään keskustele paskan kanssa, vedän vaan vessasta alas :D
- siitäjohtuu
Kansalaiset on alkaneet huomaamaan ketä tuli äänestettyä.
- tyhjäntoimittajia
Näyttää vähän siltä,että vihreiden edustaja Jani Toivolakin meni eduskuntaan tavoitteenaan saada aikaan vain homo/lespolaki. Sen edettyä tyyppi hyppi ilmassa,mutta taitaa nykyisin enemmän räplätä älypuhelinta,jos sattuu olemaan hereillä salissa,kaikkia sitä kansa äänestääkin
- Ja_lisäksi
Hei kaverit, kuka voisi olla joku toinen henkilö, joka saa tämän tavanomaisen Lieksa-aineksen yhtä hyvin sekaisin? Demari sen varmaan pitäisi olla. Jos keksitte niin kertokaapa, avataan uusi ketju ja taas meillä on hauskaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668