Naistenpäivä 8.3

Meillä suomalaisilla on hyvät naiset ja heitä pitää suojella. Nyt on ilmennyt että jo sadat naisemme ovat avioituneet tulijoiden kanssa, se saattaa oikeasti harmittaa maamme poikamiehiä, kun vielä tietävät että avioliitot (Tampereellakin jo 130) on tehty sen vuoksi että saavat luvan olla maassa. Nuo naiset ovat usein hyväksikäytettyjä ressukoita.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aloittajan katkeruudesta päätellen hän ei ole saanut naista enää vuosikymmeneen :DD

Äänestä
  • Teit sitten oiokerin syvällisen analyysin vai?
    Onpa hyvä ettei harmita.
    Mutta mistä päättelit että aloittaja ei ole saanut naista vuosikymmeneen?

    Äänestä

En missään tapauksessa huoli mitään pakolaisen nussimaa muijaa kumppanikseni. Muutoinkin kartan näitä äijästä äijään kiertäviä jämäpalkintoja. En itsekkään hyppää muijasta muijaan. Jos ei löydy kunnon muijaa puolisoksi ja kaveriksi niin olen mieluummin ilman.

Äänestä

Horot voivat avioitua ihan rauhassa apinoidensa kanssa. Kellekkään muulle ne kelpaakkaan. Ne suvakit eivät ole mitään hyväksikäytettyjä ressukoita vaan patatyhmiä paskoja. Mutta onneksi on heille kovat ajat koittamassa ählämipaskansa kanssa.

Äänestä
  • Meennootko jotta kohta "Suomen kansa" herree ja alakkaa vuatija suvahtevaesttoo tilille:D:D Ite oon jo monta viikkoo ootellu jotta millonka niitä alakkaa horisontissa häämöttöö nuita Ootinin soturpoekija ja niihen perässä Suomen kanssoo:D:DXD Vua eepä oo kettään näkynnä:D Mulla oes letvehnästtäe varattuna iltapäeväkahvviin kansa jotta vasttaa´otto oes mitä lämpimin:D:DXD

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Marjaananako kirjoitti:

Meillä suomalaisilla on hyvät naiset ja heitä pitää suojella. Nyt on ilmennyt että jo sadat naisemme ovat avioituneet tulijoiden kanssa, se saattaa oikeasti harmittaa maamme poikamiehiä, kun vielä tietävät että avioliitot (Tampereellakin jo 130) on tehty sen vuoksi että saavat luvan olla maassa. Nuo naiset ovat usein hyväksikäytettyjä ressukoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu