Siihen kunnes palata takaisin suomeen....kun sinuun ei saa sinne yhteyttä niin päivät ovat kuin painajaista :/ kirottu turkin peräseutu....mutta minä odotan kuten aina ennenkin :)
Vielä yli viikko :(
4
93
Vastaukset
- Höpöhöpö.varmasti
saa yhteyden Suomeen. Olen muutaman kerran käynyt, ja ei mitään ongelmia yhteydessä, joten halu sulla vaan puuttuu pitää yhteyttä.
Saithan tuonkin tekstin palstalle, niin miten kirjoitat ettei saa yhteyttä? Et vaan halua, tai et ole siellä turkissa, vaan kotimaassa, ja et uskalla paljastaa itseäsi koska puhelinnumerosta näkee tuleeko soitto turkista, vai suomesta!
Miksi valehtelet? - Seap
Öö...minä en ole turkissa vaan mies :)
- Niinjalisaksi
Ostin tuliaiksi kullalle tämmösen. Toivotaan, että tuli sopivat. ♡
http://www.kaisankello.fi/tuotteet/kihlasormukset/kultaiset-kihlasormukset/kaksivariset-kihlasormukset/13702/ - myönnyn
Niinjalisaksi kirjoitti:
Ostin tuliaiksi kullalle tämmösen. Toivotaan, että tuli sopivat. ♡
http://www.kaisankello.fi/tuotteet/kihlasormukset/kultaiset-kihlasormukset/kaksivariset-kihlasormukset/13702/Kositko minua ikävä-palstalla? Hassu olet, mutta rakas!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1622569Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658