mitä nämä ovat nämä akat jotka eivät kelepoo pitemmäks aekoo kenellekkään ukolle . iisalaami on täännä niitä . rakkaus roihahtaa ja tehhään pentuja joka ukon kanssa ja sitten jiävät yksin hoitamaan niitä pentujjaan . joku vika niissä on oltava tae ovat liian heleppoja antammaan . jokkaesen kanssa vuan lissäännyttävä . lapsiakkiin varmaan hävettää äetinsä löösäperäsyys .
ninnannunnat
niiinnannunna
5119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tie ratakiskosta kierukka.
Iisalmi on yksinhuoltajaäitien maa ja sehän on perinteistä, että lapsia on tehty sitten vähintään kahdelle eri isälle.
Sinne pohjattomaan reikään ne valtion rahat uppoavat. Ensimmäinen kommentoija oikeassa,ratakiskosta kierukka. Nämä paneskelee ihan tahallaan ettei milloinkaan tarvitse tehdä töitä ja valtio elättää
kyllähän se on myös niin että jos ukko kulkee vieraissa niin ei semmosta ukkoo tarvitse katella.mielummin ilman ukkoa ja lähdin lasten kanssa muualle asumaan
minä tarviiiin tuommosen ninnannunnan joka jakkaa tavaraa höölisti. oon sulle unelma ukko. tuun herkästi ja nukun sikkeesti. tuota kaljoo vuan tarvii, sitä kaet on? Tien tämmöselle ninnanunnalle vaekka pennun, jos kaljoo on.