POKERSTARS!! SAATANAN UMPIKUSETETTU RIGGED-PASKA!!

OKSENNUSKEIJU

HYI VITTU MIKÄ KUSETUSVERKKO!! VERKKO TÄYNNÄ FIRMAN OMIA VENÄLÄISIÄ BOTTEJA!!! SAATANAN TÖRKEÄ PETOS!!! PYSYKÄÄ HELVETIN KAUKANA JOKERSTARSIN TÄYSIN MANIPULOIDUSTA KUSETUSVERKOSTA!!! KYSEINEN KUSETUSSOFTA KAATUU VIELÄ!!!

3

251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • J.Laiho

      Ahneudella ei ole mitään rajoja. On vain ajan kysymys milloin tämäkin huijaus paljastuu.

    • Nuhahelppi

      Pokerstarsin softa on läpeensä mätä. Kun näitä yrityshuijaustapauksia on nyt paljastunut, ei olisi mikään ihme jos Pokerstars olisi seuraava. Ei tarvitse mikään Einstein olla tajutakseen, että Pokerstars ja sen softan satunnaisuutta valvova 3. taho vetävät yhtä köyttä. Mikään ulkopuolinen uskottava taho ei siis valvo softan toimintaa.

    • Eihelvetti-

      On kyllä hieno firma! Samantien tulee bännit verkosta, jos sattuu edes vähää epäilemään satunnaisgeneraattorin satunnaisuutta. Kuinkakohan kauan tämä kusetus vielä voi jatkua?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      95
      6518
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      53
      5584
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      63
      4348
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      82
      4244
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      77
      3989
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      81
      1371
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      78
      1197
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      328
      1165
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      35
      948
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      302
      889
    Aihe