JA SAINPA TIETÄÄ SAMALLA TAAS VÄHÄN LISÄÄ MUUTAKIN!!!!!
Kuulin just erään nimen
KAILOTTAJAVAIKKA
22197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Viestisi informaatioarvo on pyöreä 0. Ei kerro mitään kenellekään. Ei minulla muuta. Moikka.
No sehän on kiva. Et sitten ihan yksinkään ole, kun muiden ihmisten kanssa juttelet.
Sut kun joku sais hommattua sinne hoitoon.
Kiinnostavaa. Minkälaista hoitoa olisi tarjolla?
X)
sivusta seuraajana on kiva lukea ja olipa ihanasti sanottu.
aika ajoin ne lykkää hoitoja kaikille.
minusta paras hoito on mun oma ukko.
Ihanko totta, no mitäs nyt sitten?
Joo niinhän nuo kaikki tuntuu tuntevan mut paremmi ku minä itse? : / Ja mistä ylipäätään voit tietää mun tämänhetkisistä hoitosuhteista yhtään mitään
ai minkä nimen? nii mitä?:D ajelemas. kuulostaa uhkailulta
mitä hoitoa mä muka tarviin, oon elämäni kunnossa jos et tiennyt
On se kiva olla niin mielenkiintoinen ihminen että kaikkia kiinnostaa niin kovasti asiani.
Joo tämähän liittyykin juuri sinuun joku anonyymi. Huh, ihmiset on itsekeskeisiä.
juoruämmä
jatkan,siis todella säälittävää
Vaan uusMarilyn. Mulla ei ole helvetin hajuakaan kuka olet , mutta voi saatana soikoon notta sinä olet sekasin!
Olet tuntevinasi kaikki täällä ,tietävinäsi kaikesta kaiken , huutelet huoraksi jopa miehiä ja ylistät itseäsi upeana ja kauniina ihmisenä! Ja kissan vitut minä sanon!
Jos joku , niin tuo sinun käytös on skitsoa ja todella säälittävää!!!!
no jumalauta palstalle tulee kehumaan joistakin juoruämmien höpötyksestä,säälittävää tommonen juoruaminen,jos ei oo muuta asiaa pidä turpas kiinni
en pistäis päätä pantiksi kenenkään juoruamisen takia, juonittelevat lähinnä omaneduntavoittelemiseksi tai vain silkasta mielihyvästä, koska ovat jälleen kerran onnistuneet linssiinviilauksessaan.
Ei vaan puhuvat paskaa sen takia, että ovat tulleet jätetyiksi ja näin paikkaavat omaan egoon tullutta suurta lommoa haukkumalla jättäjää nostattaen itseään ylöspäin jalustalla.
Narsistinen nainen on tullut jätetyksi eikä kykene sitä käsittelemään mielessään. Heikkoitsetuntoinen narsistinen nainen, ei pääse yli henkisesti, jos jokin asia ei mene niin kuin hän haluaa. Stereotyyppinen narsisti, vastaa kaikkia narsistin luonnekuvauksia, häntä ei jätetä vaan hän jättää. Jos joku hänet torjuu, niin vainoamisen ja mustamaalauksen kierre on ikuinen (ja näköjään aamusta yöhön vuositolkulla).
ei kannata välittää siitä , tietty helppo ulkopuolisena sanoa näin. täysin ulkopuoliset ymmärtävät yleensä heikompaa osapuolta, silti narsistilla on myös omat tukijat.
Olet niin sairas oikeasti, sulla on pakkomielle siitä naisesta ja sen elämästä ja asioista, joista et todellisuudessa tiedä paskaakaan, mutta koska olet narsisti niin pidät omia oletuksiasi ja juorupuheita totuutena ja levittelet niitä tänne totuutena, koska olet narsisti ja kuvittelet, että sinulla on oikeus tehdä mitä tahansa, sanoa mitä tahansa, väittää vaikka huumeidenkäyttäjäksi. Mene hoitoon. Mene hoitoon. Mene hoitoon. Tarvit oikeasti apua ja pian.
Tämä oli siis aloittajalta, ja ei ole kyse mistään juoruamisesta tai paskan puhumisesta, tajuatteko ettei kaikki liity teihin mitenkään, eikä siis aukea sellaisille joihin asia ei vain liity yhtään mitenkään.
Jep, tutulta kuulostaa tämä kaveri ja kiinnihän tuo on jo jääny.
No kerropas nyt sitten samalla että mitä olet saanut kuulla ku kerran aloititkin.