HOUSUIHINI JA SAIN NAUTINNON
PIERAISIN AIVAN JÄRKYTTÄVÄT RIPULIPASKAT
4
91
Vastaukset
- 9887654
Olet tyypillinen kaappihintti, jonka ajatukset ovat aina miehen persereijässä.
Häippäsehän hintti kokeilemaan onneasi omiesi parissa:
http://keskustelu.suomi24.fi/ryhmat/lesbo-gay-bi-ja-trans/gay- Piereskelijä
Ja pieraise mennessä.
- zzzccc
Huoraäitisi juopotteli koko ajan kun sinua odotti, ja aiheutti aivovamman joka näkyy vuosia jatkuneessa jankuttamisessasi...
- Äitisi
Kadun päivää, jolloin synnyit.
Et ole edes saastaisen eläimen arvoinen, vaan olet yhteiskunnan jätettä.
Myrkytä tai hirtä itsesi rottaakin alhaisempi kieroutunut ihmissaasta.
Teet samalla hyvän palveluksen itsellesi, yhteiskunnalle ja sukulaisillesi, ja voin viimeinkin iloita päästyäni sinusta kieroutuneesta sekasikiöstä eroon.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768