Haista sä paska-aivo vittu ja sä tiedätkin jo kuka sä olet. T.Elina
Janille joka ei ansaitse lasta
7
100
Vastaukset
- elinatheliminator
Tottakai tiedän kuka mä olen. En oikein itsekään tiedä niistä lapsista. Ja kuka ihme sinä oikein olet? Elinoita ei ole montaa tullut vastaan?
- janisijokelsisi
No Ellu, älä nyt viitti. Sun vanhempas ei olis ansainnu sua vaan jotain parempaa. Kaikesta kun ei voi kasvatusta syyttää.
"Kevät sää lämmittää,
Elinan p/llµ™ pyöristää"!
T. Janisi- kokemustakerrakseen
mulle sinä olet yks oksennuksen maku ja se sun plektras haisi hevosen vitulle. Kiva heittää sellanen naamaan.
- sunplektraskanssa
Mut olis sen plektran nyt voinu hulauttaa anus-sukelluksen jäljiltä! Sitäpaitsi sähän sanoit et se on okei sulle.
- janisiis
elina mut me olla edes pantu vielä
- Onsesilti
Silti sillä on se lapsi sen yhden kanssa. Mitäs sille voi, tehty mikä tehty.
- hhuguguygyu
mutta arvaa asuuko ne yhdessä tai että näkeekö se lapsi sitä edes…..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1942725Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1512444Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061142- 1011028
- 64931
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait244837Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290801Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91796Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22728