Kyllä skeidisteja huijataan jatkuvasti.
Oheinen video näyttää, kuinka skoda "iskee tulta" ja hönöt jaksaa uskoa taas tulevaisuuteen vaikka menneisyys jo on ankeuden todellisuutta.
https://www.youtube.com/watch?v=EQp0kKiGq8o
On noi muuten näppäriä nuo mainosmiehet.
Skodamainos huijaa taas
5
59
Vastaukset
- rrrrrrr
Mitennii huijaa, tulessahan noita on vähän väliä.
- trolli.huijaa
Jos joku menee tuollaiseen "huijaukseen" niin se on vähälahjainen trolli. Normaalijärjellä varustettu ihminen näkee tuossa vain jonkinlaisen vitsin, eikä lähde kääntämään sitä provoksi.
- Asialinja
Ja tässä aivan uusin mainos Skodan uuttakin uudemmasta automallista:
https://www.youtube.com/watch?v=FrHpIVSuFR4
Tämä palkitaan ennakkotietojen mukaan maalikuun 2016 parhaimpana mainoksena kategoriassa "EI mikään mainos missään eikä koskaan koska provo".- Hyvä-mainos
Niinpä näyttäisi olevan ihan skodaa itseään. Ihan hyvä mainoskin. Siinä näkyy virkamiestä, toimintaa ja ehkä ripaus jännitystäkin. Mainoksen syvät ulottuvuudet tuotu näppärästi esiin.
- kyykytysjatkuu
Kyllä, tällä kertaa kuvaaja vaan oli rehellinen ja paljasti skodamainoksen sisältöä enemmän kun normaalisti. Hyvä mainos silti skoda-uholla varustelluille vasureille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4073024SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis682352Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781999Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1171727- 1401572
- 711223
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li121012Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön2681003- 40874