Tulen fanipäätyyn ihan ylös

Enkä laula vaan kusen sieltä teidän hullujen jodlaajien niskaan, se on fanikulttuuria by kokkola.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eaaaaah. Unelmista totta! Mulla on jo suu auki. Jouthan paljon kaljaa jotta meille tosi faneille riittää kurkun kostuketta äänihuulien voitelemiseksi. Nuolen puhtaaksi.

Äänestä

Mä ostin 20 seisomapaikkalippua. Tullaan kaikki fanipäätyyn eikä päästetä ääntäkään.

Äänestä
  • Mukava kuulla, että luulot on noin suuret.

    Äänestä

  • Omat säännöt katsomossa. Perusteluita kiitos.

    Äänestä

Kyllä täällä on kaikkia VITUN vajakkeja kirjoittelemassa. HUH fukkin HUH! menkää ny ristus hoitoon. No onneksi teitä ei ole paljoakaan. Kuskaa omaan suuhunne VITUN tyhmät talidomit. Jos ei ole elämää, semn voi omallla kädellä lopettaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kustasataaropisee kirjoitti:

Enkä laula vaan kusen sieltä teidän hullujen jodlaajien niskaan, se on fanikulttuuria by kokkola.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu