kapung chat potkii ihmisiä pihalle

haha ne sanoo sitten potkii.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hullut saa potkia ihmisiä uölos kanavalta

Äänestä

kampunvg chat vittuuntuneita ja haluu ,mut ulos

Äänestä

hulluja kaikki vittu kampung chatissä

Äänestä

ihmisdety alko hyökkää

Äänestä

kick they say fuckers

Äänestä

miksi irfc chatissä potkitaan ulos?

Äänestä

liikaa väkeä alkaa tulla potki tuoi ulos

Äänestä

vaikkei sano mitään voi tulla ulospotkituksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikijäs72 kirjoitti:

haha ne sanoo sitten potkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu