Praha miehen silmin

Heippa! Mieheni on lähössä kaverinsa kanssa Prahaan. Kertokaahan miehet rehellisesti Prahan anneista?
132966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Oletteko käynneet olutkylpylässä? Kertokaahan minkälainen?

Äänestä

halpaa on....kuin myös ruoka ja juoma

Äänestä

Kaikkea löytyy, riippuu tarpeista.

Äänestä
  • Kuinka tuon "kaiken" löytää kokematon?

    Äänestä

  • kokematonon kirjoitti:

    Kuinka tuon "kaiken" löytää kokematon?

    Jokaisella on joku kerta ensimmäinen. Siitä vaan opettelemaan elämää.

    Äänestä

Vanhahan aloitus jo on, mutta muille. Olut on edullista. Ruoka on halpaa. Vaatteita tuliaisiksi saa pikkurahalla. Alkoholi on kohtuu hintaista kaupassa, mutta baareissa ihan erihinta, mutta niinhän se meilläkin on. Ilotyttöjä toki on, mutta ei niin selkeästi esillä kuin helsingissä. Eihän mies poikaporukan matkalla tarvitse muuta kuin ruokaa, kaljaa, viinaa, sängyn ja huo...n.

Äänestä

Älyttömän halpaa (alkoholi ja kaikki muukin) , äijämäistä ruokaa, huoria, huumeita ja näpistelijöitä :D Yleensä suomalaiset miehet tulevat tänne panemaan ja vetämään kaikkea mahdollista. Jopa ne työmatkalla olevat ;)

Asun Prahassa ja olen nainen. Kyllähän näitä suomalaisia miesporukoita tuolla kaupungilla näkee.

Äänestä
  • Mitähän se prahalainen suomiakka meni sinne vetämään. Valitettavasti siellä ei ole muslimi-eikä afrikkalaismiehiä.

    Äänestä

  • Ei sen takia tarvitse naisturistin Prahaan asti mennäkään, löytyy KYMMENIÄTUHANSIA sitä tavaraa ihan kotimaastakin !

    Äänestä

Yleensä terveitä heteromiehiä Prahaan vetää näyttävät seksikkäät ja kauniit naiset. Sadalla eurolla saa jo vip-tason seuralaisen.

Äänestä
  • Ai, hyvä tietää, niin vaihdan perheellemme lomakohteen.

    Äänestä

  • kiittitiedosta kirjoitti:

    Ai, hyvä tietää, niin vaihdan perheellemme lomakohteen.

    Eikö teidän perheessä ole miehellä mitään sanomista lomakohdevalinnassa.

    Äänestä

Olut on halpaa, kun osaa löytää anniskelupaikan ja halvemmissa paikoissa on vieläpä autenttinen tunnelma, ei mikään teatteriesitys kuten vanhan keskustan teattereissa. Ruoka on tuhtia ja on hyvää, mutta vähempikin riittää. Lihaa ja knöödeleitä.
Yhä vieläkin tutustut helposti paikallisiin naaraisiin. He ovat herkullisia pyöreine muotoineen. Rahalla saa, mutta ilman rahaakin voi herätä aamulla hyvärunkoisen naisolennon vierestä...miehille paratiisi. Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Krista866 kirjoitti:

Heippa! Mieheni on lähössä kaverinsa kanssa Prahaan. Kertokaahan miehet rehellisesti Prahan anneista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu