että mä kaipaankin sitä tunnetta

mitä mulla oli sua kohtaan ja ehkä sullakin vähän mua. ja sit sitä uskomatonta sekoilua tunteen vallassa jne. en edes tiedä mitä tunsit , mut mulla oli ainakin joku mielikuvitus yhteys suhun , se oli kivaa.
385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sekoilua?

Äänestä

Miksi imperfekti?

Äänestä

Jos tämä tuli mulle, niin ei mitään uutta auringon alla :) lisädemoja ei myöskään tarvita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamun_avaus kirjoitti:

mitä mulla oli sua kohtaan ja ehkä sullakin vähän mua. ja sit sitä uskomatonta sekoilua tunteen vallassa jne. en edes tiedä mitä tunsit , mut mulla oli ainakin joku mielikuvitus yhteys suhun , se oli kivaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu