Virkamiehille harkitaan varoitusta
kotihirmu
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Aivan käsittämättömän kova rangaistus, jos varoitus annetaan.
"So so pojat" etusormi pystyssä riittää.
Ihan varoitus! nyt on jumalauta kovat näillä piipussa kun uhkaavat varoituksella ihan!
:D
Tietenkään edes varoitusta ei anneta.Kunhan louskutetaan leukoja lehden sivuilla ja sitten koko paska unohdetaan.
Mitähän halusit avauksellasi meille muille kertoa, se kun ei oiken aukena pelkästä linkkiäsi avaamalla, pelkkä linkityshän ei tosin ole keskustelemista.
Yrititkö kenties jotain sensaatiohakuisuutta juoruakkana ollen, tuon saattaisi kuvitella syyksesi posta linkkisi keskusteltavaksi.
Mutta mutta, kerro oma näkemyksesi omin sanoin, se selventäisi parhaiten avauksesi sisältöä
Poliisien pääsykokeissa pitäisi tehdä huomattavasti perusteellisempi luonnetesti ja lisäksi älykkyystesti.
Nuo kun tuntuvat olevan todella yksinkertaisia, helposti provosoituvia ja ennenkaikkea perustyhmiä. Kumminkin vaikutusvaltainen ammatti kyseessä.
tärkeimmät valintakriteerit
Hei haloo! Älkää nyt herranen aika Porin virkamiehiä noin julmasti arvostelko. Menevät pian lakkoon!