Voyager on hernekeittomiesten auto

Ex_Chrysleristi

Hei! Tiesittekö, että Chrysler Voyager (mukaan lukien Grand Voyager) on hernekeittomiesten auto? Eikö Chryslermiehet piereskelekin enemmän kuin Fordmiehet?

4

162

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mr.jenkem

      Voi olla pierua, mutta Skodassapa nuuhkitaan Jenkemiä

    • Se joka piarua pirättää on muutakin salattavaa....

    • nuuhhe

      Oletko se mies ABS asemalla viime viikolla. Nousin tankkaamaan, siis ihan normaalisti avoin oven. Juuri kun meinasin tulla ulos Chrysleristäni, niin ihan outo hemmo tuli ja alkoi nuuskimaan housujeni takapuolta. Jotenkin sen vielä ymmärsin, pistin mielenterveys ongelman piikkiin. Siinä pikkasen hermo alkoi mennä, kun kaveri meni väkisin auton sisään ja nuuhki joka paikan. Vaimon kanssa ollaan ihmetelty tapausta. No täältä se vastaus tuli. Kohta varmaan lukee lehdissä, että outo mies haistelee Ford kuskeja ja hokee, että pahempi haju kuin Chrysler kuskeilla.

    • FOORTI

      Mä ajoin tankille Chryslerillä ja siihen rinnalle ajoi Fordi mies Eskortillaan silmät kiimasta kiiluen. Yritti sitten tulla nylkyttämään jalkaani vasten, mutta sain potkittua hänet edemmäs, jolloin hän siirtyi voihkien Voyagerini taakse. Ihmettelin että mitähän pirua se siellä kyykkii ja pakko oli keskeyttää tankkaus ja mennä katsomaan mitä se siellä ryskää. Pentele yritti vedellä autoni pakoputkeen, mutta ei saanut sitä sisään kun pakarin pää oli käännetty alaspäin eikä onneksi suoraan taaksepäin. Potkin tyypin edemmäs autostani ja kyselin että mitä hittoa hän touhuaa, niin hän sanoi että on aina himoinnut Jenkkiautoja ja nyt kuulemma himo on mennyt kuulemma oikeen perverssioiden puolelle asti. Foorti ei kuulemma sytyttänyt häntä millään osaalueella, mutta kuulemma pakko suhailla sillä, kun muuhun ei ollut tyypillä varaa. Säälin häntä senverran että annoin hänelle Voyagerin pakoputkenpään lahjaksi ja se piruparka liikuttui kyyneliin asti ja sanoi että nyt alkoi hälle autuaat ajat ja harrastukset.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      198
      4008
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2553
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      30
      2174
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      80
      1380
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1248
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1129
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      74
      996
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      56
      824
    9. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      57
      824
    10. S24 Lieksa miksi on paikallinen entinen Kansallinen Kokoomus valtuutettu sali niin kallis?

      Vailla alennuksia? gogo express joensuu kertakäynti 10 euroa avoinna 5-24. Miksi pitää Lieksassa tukea paikallista yritt
      Lieksa
      71
      784
    Aihe