sorry, sievä akka..................................
Varokaa idiotismi näkyy silmistä,
8
69
Vastaukset
- uusMarilynn
jatka samaan tyyliin,sut vielä palkitaan
- TuskaaSilmissä
Ei minulle, koska en ole sievä. Minun katsettani on usein sanottu mietteliääksi ja myös sellaiseksi, että näyttää, kuin pohtisin asioita. Usein joku minulta kysyy, että mitä mietit. Mietin paljon asioita. En ole viisas, enkä kaunis.
Väitteesi on epärealistinen. En luottaisi ihmisarvioon pelkän katseen perusteella.- uusMarilynn
silmät on sielun peili,vanha ajatus ja oon todennut todeksi
- voisunkanssas
Voi uusmarilyn kun olet katkera ja kaunainen ihan kaikelle ja kaikille.surullista seurata itsesi tuhoa.et ilmeisesti vaan itse edes huomaa kuinka pohjalla olet..mitä syvemmälle itseäs painat sen vaikeampi sun on sieltä nousta..lopeta jo ja ala elämään uutta elämää uusilla ajatuksilla.tulet huomaamaan kuinka positiivisesti se loppujen lopuksi vaikuttaa elämääsi.
- raukeatsilmät
Pitää vissiin rupee käyttää aurinkolaseja.
- purkajalle
Ehkä se mies näkee sen ja tulee luoksesi takaisin. Puratko jotain sellaista?
- korpikuusenalta
Rakkaan mielestä olin tosiaan etuoikeutettu pinnallinen bimbo, ja monen muunkn mielestä.
- kaikkienYläpuolellako
Mahtaavtuntua hyvältä kun tuntee niin kuin sä. Tunne vain ei ole totuus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648