Aattelen sua ja mietin, mitä sulle kuuluu? Odotatkohan minua? Ikävöitkö edes yhtään?
Valvotaan taas
naiseltamiehelle
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Mulla on ainakin ikävä yhtä ihanaa naista, jolle olen pari viestiäkin lähettänyt. Ei tuu uni ei, kun mietin mitä hän mahtaa ajatella ja ajatteleeko minua yhtään. :)
Hänelle ainakin iso,iso hali ja suukko<3.
Hän ei ole laittanut viestiä.
Laittaisitpa viestiä ja kysyisit, mitä kuuluu...tästä sen huomaa, että ei välitä. Saapahan olla nyt pitempään näkemättä ja rauhassa.
Samoja ajatuksia.
Onnen tuottamiseen tarvitaan ainoastaan kaksi paljasta muurinsa murtanutta ihmistä
joten kaipuu on rajaton.
Tuskin hän tulee koskaan muuriansa hajoittamaan. Itselläni on häntä varten aina portti avoinna.
kuten kaikkia muitakin miehiä varten portti levällään
Rumasti sanottu
,kai noinkin voi sanoa jos toisen tuntee.Mukavaa päivää.
Ajattelen ja rakastan vain yhtä...en todellakaan leikittele muiden kanssa.
missäpäin ollaan?
Länsi-Suomessa ollaan.
On ikävä joka päivä. Harmi että tilanne on tämmönen... Sun lapset, mun lapsi, niiden onni lienee tärkeempää.
Lapsen onni on onnellinen vanhempi. Näin olen elämässä nähnyt.
Tämä on muuten aivan totta, mutta vanhemman on aina helpompi verhoutua ja paeta todellisuutta jonkun syyn vuoksi kuten lasten onni vaikkei näin olisikaan, jottei tarvitse kohdata tosiasioita ja riuhtaista irti tutusta ja turvallisesta. Se on luonnollista ja itsekin olen siihen syyllistynyt. Tosin, jos tietäisin että voisin olla onnellinen jonkun toisen kanssa niin ehkä pikemminkin toimisin toisella tavoin.
Hyvää kuuluu.odotan ja ikävöin sua.
Ihan hyvää kuuluu ajattelen sinua
Ei muuten valvota.
Täälläkin valvotaan ja ikävöidään
..muutama päivä vielä ja kulta palaa ulkomailta. Niin kiihkeitä viestejä jo tänään että paluu on kuuma....