Juha: kaikki Juhat olisi voitu palauttaa!

kemppu

2

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hienoele

      Tänään sääksjärven S-marketin pihassa keskellä päivää kaksi maahanmuuttajaa (arviolta lähi-idästä ja puhuivat erittäin huonosti suomea) kourivat ja ahdistelivat nuoria tyttöjä väkisin.

      Tytöt selvisivät tällä kertaa ilman, että mitään pahempaa ehti sattua, koska paikalle sattui myös pari odinia. Tapamme mukaan ahdistelijat taltutettiin ja painettin maahan ja pelästyneet tytöt pääsivät irti ahdistelijoista. Tekijät yrittivät tehdä vastarintaa, mutta tajusivat lopettaa hyvinkin nopeasti.

      Tilanteen nähnyt vanhempi rouva soitti poliisit paikalle korjaamaan pikkutyttöjen ahdistelijat talteen. Luovutimme tekijät poliisille ja saimme heiltä ison kiitoksen. On erittäin surullista , mutta näitä tapauksia tulee tapahtumaan enemmän kevättä ja kesää kohden.

      Me Soldiers Of Odinit lupaamme puuttua jokaiseen tapaukseen jonka näämme ja kehoitamme jokaista ihmistä puuttumaan näihin oksettaviin tilanteisiin ja pitämään huolta lähimmäisistä. Kenenkään ei tarvitse suvaita minkäänlaista seksuaalista häirintää!

      Lukuisat, sadat, ja jo tuhannet ihmiset hurraavat paraikaa Odinien toiminnalle ympäri sosiaalista mediaa, jolla saatiin estettyä mahdolliset raiskaukset saastaisten pakolaisten toimesta.
      Kerrassaan hienoa toimintaa!

    • YYttt

      No eihän tuo vielä mittää. Me täällä Kempeleessä parin kamun kanssa pistettiin K-marketin eessä nippuu Kempeleen kunnan palomiehet kun niillä oli jotenki kytevä katse ja me lähetettiin ne hoitoon jonnkki sairaalaan tai kytät vei, ei tiietä mihin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      189
      11018
    2. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      33
      7831
    3. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      109
      7603
    4. Se oli Orpo joka rynni Eagle S -alukselle

      Vastoin kaikkia kansainvälisen merenkäynnin sääntöjä. Kunpa olisi ollut purjehtija Harkimo Suomen johdossa silloin. ht
      Maailman menoa
      5
      7409
    5. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      91
      5794
    6. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      52
      5248
    7. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      38
      5032
    8. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      15
      5019
    9. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      6
      3196
    10. Ei muuta kun kylärinkiä ajamaan!!!

      Huomenta! Tuossa ku kylän pinnassa asunu koko iän, nii viime vuosina nii harmittanu ku viikonloppusin niin hiljasta, sil
      Hyrynsalmi
      49
      1886
    Aihe