Vuokrattavana 11 m2 huone Lahden ydinkeskustassa.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun kulmauksessa, kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS korttelissa, TRIO:a vastapäätä, juuri valmistunut
uusi 67 m2 soluasunto, täysin remontoitu ja uutta vastaava vuokrahuone.
Huoneiston ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadulle päin.
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikkine keittiön tarvitsevine koneineen ja astiastoineen, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC-tiloihin ja tuulikaappiin.
Yhteistä tilaa on 22 m2, jossa on kuuden istuttava tukeva ruokailuryhmä.
Huoneet ovat molemmin puolin keittiötä ja sisäovissa on huippu-uudet Abloyn Yalen numerolukot eli jokainen saa oman huoneensa varmaan lukkoon.
Kaikkineen 67m2 asunnossa on 4H Keittiö Kph Lasitettu parveke.
Vielä nopea ehtii varata yhden vapaana oleva 11 m2 huoneen.
Vuokra 385€/kk, vesi 20€/hlö, sähkö mittarin mukaan.
Tarvittaessa vapaa sähköpistokkeellinen autopaikka sisäpihalla.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on saunaosasto ja vilvoittelutilat 11 kerroksessa, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Tilat on remontoitu juuri lattiasta kattoon.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat aivan uusia, astianpesukone, Jenkki jääkaappipakastin, induktioliesi, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto Rosenlew pyykinpesukone ym.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet 65 desibelin äänieristeovet, Abloyn numerokoodi lukot jokaisessa huoneessa, katot ja seinät juuri maalatut.
Inarian peilikaapistot jokaisessa huoneessa.
Vuokrasopimuksen voi tehdä ja allekirjoitetaa kätevästi sähköisesti netin kautta www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa asunnonvuokrausta ympäri Suomea jo vuodesta 1972 alkaen.
Soita koska vain ja sovitaan vuokra-asiat kuntoon!
Puhelin 0400-284649 Seppo Miettinen
Tervetuloa asumaan mukavaan seuraamme!
HUONE VAPAANA 67m2 YHTEISASUNNOSSA LAHDEN KESKUSTA
SoluasuntoLahdessa
0
103
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään20818055Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903845Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu392145Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2831562Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711533Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1221385Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1341376Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141334- 811121