Vuokrattavana 11 m2 huone Lahden ydinkeskustassa.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun kulmauksessa, kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS korttelissa, TRIO:a vastapäätä, juuri valmistunut
uusi 67 m2 soluasunto, täysin remontoitu ja uutta vastaava vuokrahuone.
Huoneiston ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadulle päin.
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikkine keittiön tarvitsevine koneineen ja astiastoineen, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC-tiloihin ja tuulikaappiin.
Yhteistä tilaa on 22 m2, jossa on kuuden istuttava tukeva ruokailuryhmä.
Huoneet ovat molemmin puolin keittiötä ja sisäovissa on huippu-uudet Abloyn Yalen numerolukot eli jokainen saa oman huoneensa varmaan lukkoon.
Kaikkineen 67m2 asunnossa on 4H Keittiö Kph Lasitettu parveke.
Vielä nopea ehtii varata yhden vapaana oleva 11 m2 huoneen.
Vuokra 385€/kk, vesi 20€/hlö, sähkö mittarin mukaan.
Tarvittaessa vapaa sähköpistokkeellinen autopaikka sisäpihalla.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on saunaosasto ja vilvoittelutilat 11 kerroksessa, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Tilat on remontoitu juuri lattiasta kattoon.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat aivan uusia, astianpesukone, Jenkki jääkaappipakastin, induktioliesi, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto Rosenlew pyykinpesukone ym.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet 65 desibelin äänieristeovet, Abloyn numerokoodi lukot jokaisessa huoneessa, katot ja seinät juuri maalatut.
Inarian peilikaapistot jokaisessa huoneessa.
Vuokrasopimuksen voi tehdä ja allekirjoitetaa kätevästi sähköisesti netin kautta www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa asunnonvuokrausta ympäri Suomea jo vuodesta 1972 alkaen.
Soita koska vain ja sovitaan vuokra-asiat kuntoon!
Puhelin 0400-284649 Seppo Miettinen
Tervetuloa asumaan mukavaan seuraamme!
HUONE VAPAANA 67m2 YHTEISASUNNOSSA LAHDEN KESKUSTA
SoluasuntoLahdessa
0
57
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1431916
- 971619
Martina uinnin jälkeen sijalla 436! Tästä tuli riemun päivä!
Martina painaa menemään sitkeästi kuin sissi! Rambolla ja Martinalla on molemmilla hidas aamu 🤣1061385Haha, nyt vähän naurattaa:)
Kun täällä on kovasti ollut aloituksia niistä M syömistä, niin nyt on M ja Mimmin stooreissa hirveä valkopyykkipäivä terveellisestä ruoasta.. 😂 Miksi1211290- 601287
luomua olla pitää
sitä sinä olet :) ei "tahroja" ihossa ei turhaa meikkiä eikä feikkiä. just siitä tykkään, olet se kaunis oma itsesi :) äläkä nyt sano että et ole kaun1271156Martina neljäs sija
Eiköhän kaikki onnitella upeasta suorituksesta ,omassa sarjassa neljäs sija 💯hienoa Martina 🇫🇮👌💯107951- 38917
Sofian dj-deitti
No nyt on päässy hyvään seuraan, joko päästään romanssin makuun? :)39914Tuleeko mielipiteestä rikos?
Sananvapaus kyseenalaistetaan? Tuleeko sodan toisen osapuolen puolustusmielipide rikolliseksi toiminnaksi? Tai vastaavasti sodan osapuolen tekojen syy465896