..vaikka vieressä näyttää olevan tyhjä ruutu
http://www.blogcdn.com/cars.aol.co.uk/media/2013/07/56303069187127775217544526n.jpg
Skoda vei invapaikan
10
<50
Vastaukset
- kykykykykykykyy
Eikö olekin hieno poliisiauto? Ei ihme, että trolli masentuu ja mielenterveys järkkyy.
- KaikkiaTarjolla
Tässä sulle lisää kuvia - voit täyttää kaikki automerkkipalstat tämän jälkeen huomiollasi:
https://www.google.fi/search?q=bad police parking&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjg7uTu0MDLAhUKMZoKHUQ0CsgQsAQIIA&biw=1366&bih=681#tbm=isch&q=disabled police parking - Skodakuskeista
suurin osa on vaivaisia tai heikkolahjaisia ja saavatkin pysäköidä invapaikoille.
- oletko.itse.vammainen
Viestisi kohdistui siis poliiseihin, sillä avauskirjoituksen kuvassahan oli poliisiauto.
- Elättäjäsi
Ei kannattaisi haukkua ruokkivaa kättä. Joudut vielä keräämään jäkäliä talvisin lumihangen alta, jos kela lopettaa sen köyhäinavun, jota kaikki hyvinvoivat Skodistit verorahoillaan sulle tienaavat.
- tosi_on
Elättäjäsi kirjoitti:
Ei kannattaisi haukkua ruokkivaa kättä. Joudut vielä keräämään jäkäliä talvisin lumihangen alta, jos kela lopettaa sen köyhäinavun, jota kaikki hyvinvoivat Skodistit verorahoillaan sulle tienaavat.
Juuri näin.
- hameväki
Karseat kipat ajetaan miten sattuu. Voiko enää ikävämpää tyyppiä olla kuin skodisti, joka vieläpä vie invapaikan, vaikkei ole inva. Vai onko skodistit? Siis kaikki invoja? Kuis on?
Paljonkos palstan homonuoret viitsii valehdella ansaitsevansa vuodessa?
- ViihdettäAamuun
Missäs Kyykman luuraa - onko taas deekiksellä kun ei ole viiteen päivään näkynyt? Kollektiivisesti naureskelemme sitten vaan vanhoille harhoille, onneksi niitä löytyy nickillä ainakin 1000 ja lukemattomat muut nyt sitten tunnistaa yrittämättäkin:
http://www.hollilla.com/reader.php?action=usercollation&nickname=Kyykman&forum=685 - he--man
On se vaan mielenkiintoista, kuinka tämä kykkmanne jatkuvasti tuntee vetoa noihin homoasioihin.
Vinkki: homoille on varmaan jossain ihan omakin keskustelualueensa, tämä kun on palsta, jossa keskustellaan Skoda-merkkisistä autoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648