onko täällä fistattuja/fistanneita naisia?olen seurannut, että etenkin miehiä ko aihe kiinnostaa kovasti, ja lesbopiireissäkin yleistymään päin..että onkohan asiassa mitään perää? itseeni ei varmaan koko käsi mahtuisi, sehän varmaan sattuu ?-?
käsi
utelias
51183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
minulla on eri kokoisia vempaimia ja muotoisia niihin liukua kyllä hyvin toimii haluatko että tuun opastaan olen hetero
Meillä se tapahtui ihan huomaamatta, mieheni tykkäsi sormileikeistä ja jossain vaiheessa sai kätensä sisääni. Nautin itse suuresti vaikken olisi kyllä uskonut vielä pari vuotta sitten.. Olin toki masturboidessani kokeillut omia sormiani ja huomannut että kun on rentona ja kiihottunut, tilaa on yllättävästi.
vauvan pää ulos, niin miksei nyrkki sisään jos sitä nyt ylipäänsä on sinne pakko tunkea.
Helposti.
Aloita pikkuhiljaa yhdellä sormmella kunnes sisässä on viisi
(jos olet viisisorminen) huomasin että vanha puritaanilikkakaverini ei sanonut mitään vaikka perseeseensä ei saa edes sormea laittaa; huokaili vaan mukana eikä edes tajunnut varmaan asiaa että revassa pyöri lopulta käsi pitkälle rannetta myöden.
Tälläinne teko on yleensä elämässä suurimpia merkkipaaluja, joten ei muutakuin kokeilemaan
. Ei kannata masentua vaikka akka ei olis milläänsäkään.
Neljä sormea uppoaa pimpsaan helposti. Peukaloakin saa tungettua sisään rasvaiseen ja kiimaiseen pimpsaan. Sitten kuitenkin tökkää lopulta, kun rystyjen kohta ei yksinkertaisesti ala uputa sisään. Vaimolla alkaa tehdä todella kipeätäkin tässä vaiheessa. Nyrkkini tosin ei ole mitenkään iso, mutta minkäs teet. Tuo nyrkin paksuin kohta, joka siis tökkää kiinni on ympärysmitaltaan noin 24 cm. Minkäslaisia mittoja teillä onnistujilla on tuossa rystyjen kohdalla?