Tätä Martina-juttua lukiessa oli kyllä pakko hieraista silmiä, sillä niin täyttä tuubaa ja totaalisen kritiikitön se oli. Uskomatonta, että te ette siellä toimituksessa ilmiselvästi tarkista mitään faktoja vaan kaikenlainen harhainen höpöhöpö menee teille läpi 6-0. Lisäksi tällainen elämäntapa, jossa laskut pienyrittäjille jätetään maksamatta ja kerrytetään tietoisesti ulosottoa, lienee teidän toimituksen mielestä ihan ok? Tällaista hömppää ei kyllä kiinnostele jatkossa lukea, joten ei mene minun tilaus enää jatkoon.
Martina-fani kertoo
4
<50
Vastaukset
- kortekohotus
Hahaaa!!
Anne...? Raili?- ei.mulla.muuta_
psst! huom. käänteinen logiika.
- lisää_pyyhkeitä
Olen samaa mieltä. Martta valehtelee silmät ja kovat täyteen. Sillä on todellisuus hämärtynyt totaalisesti. Mitä sieniä se pössyttelee?
Mihin on hävinnyt tutkiva journalismi? Kaikkea sontaa sitä nykyään painetaan ja myydään eteenpäin.
Kohta mua alkaa taas vituttaan, sitte ei oo kivaa kellään.. - ratsja
täysin pimeetä touhua nämä iltasanomat ja muut naisten-lehdet että jaksaa hypettää aitolehteä , ottakaa oikeat asiat esille ,mis-helsi kuviot että on pimeetä touhua ,ei auta valkopesu ,on se härskiä touhua ......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981030- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648