Poikalapsi jo pelkkänä ilmiönä ja olemuksena aiheuttaa voimakasta kuumotusta ja verenkiehumista paikallisessa kulttuuri ilmapiirissä. Missä hän ikinä käveleskeleekin tahi oleilevalla läsnäolollaan ilmatilaan vaikuttaa.
Erityisesti näyttäisi murretta osaava ja lämpöä kestämätön vähemmistömme, kuumeilevan kovastikkin Poikalapsen taivaanrantaan ilmestymisestä. Kirkas auringonpaiste ja lämmin tuulahdus tuntuu olevan täysin kestämätön laadukkaan nahkeaan meri-ilmastoon tottuneelle rannikon asujaimistolle.
Jopa fyysisiä oireita aiheuttaen:
Sydämmen voimaakkaan muljahtelun muodossa. Kasvojen äkillisenä punaistumisena. Kuivana yskänä ja silmien kirvelynä. Käsien ja jalkojen tärinänä. Kireiden paitojen räjähtelynä vyön alta, johtaen kaikennäkevän kolmannen silmän tahattomaan paljastumiseen ja mulkoiluun.
Pahemmanlaatuinen oman mielen pahoittaminen on myös yleinen oire-yhtymä tästä Poikalapsen leppeän lämmön kohtaamisesta.
Kaikkien meidän ja heidän onneksi kuitenkin.
Ruisleipä ja banaani on nykyään halpuutettu. Niin halpaa että ihan naurattaa.
https://fi.wikipedia.org/wiki/El_Niño
https://www.youtube.com/watch?v=eEnWQVOAwRY
Poikalapsi Kuumottaa
Poikalapsi
0
88
Luetuimmat keskustelut
- 1301349
- 881232
- 81726
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...10655- 27647
- 47543
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.120539- 19525
- 44505
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115499