Fantasiaa...

Repehh

Moi. Mul on ongelma, tai no ei se silleen oo. Oon 16v tyttö ja vähän ihastunut mun koripallojoukkueen valmentajaan. Fantasioin joskus rakastelusta hänen kanssaan. Onko tämä outoa ja mitä tekisin. Valmentajani on 30v mies, joka on näyttänyt jonkunlaista kiintymystä minuun, mutta ei niin näkyvästi seksuaalista. Tiedän kyllä että olen kaunis. Tämä tuntuu vähän sairaalta, vaikka enhän mä mitään oo tehny. Ajatukset on vaan outoja...

13

87

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • neuvokasta

      Ei tuossa ole mitään kovin outoa. Seksuaaliset fantasiat esim. valmentajan kanssa rakastelusta ovat yleisiä ikäisilläsi tytöillä. Ei sinun tarvitse tehdä mitään asialle. Ole vain tavallisen ystävällinen hänelle, ei sinun tarvitse yrittää flirttailla sen kummemmin. Uskon, että hän pitää sinusta juuri sellaisena kuin olet. Fantasioida voit rauhassa, tosielämä on eri.

      • Meinaat kummiskin, että ei mitään yrittyksiä? No emmä kyllä edes uskaltais


      • Haloo se on sua puolet vanhempi!


      • neuvokasta
        Repehh kirjoitti:

        Meinaat kummiskin, että ei mitään yrittyksiä? No emmä kyllä edes uskaltais

        Ymmärrän, että sinua kiehtoo ajatus, että jos nyt kuitenkin kokeilisit viehätysvoimaasi mieheen. Siinä on vain se huono puoli, että siten joko nolaisit itsesi jos hän ei vastaisi aloitteeseesi mitenkään, tai sitten hän vastaisi siihen ja aloittaisi kanssasi suhteen. Jos hän on varattu niin tuo hänen suhteensa samalla rikkoutuisi. Ja seksisuhde hänen kanssaan tekisi todennäköisesti sinulle vain harmia. Joten ei se kannata.


      • wrestler01

        eipä tossa mitään outoo


    • nolikset11

      Jos oot neitsyt, ni sano sil että sult sais neitsytpilluu ni varmaa suostuis

    • no hyi järkyttävää

      • Niin sinäkin.


      • VEHJE1 kirjoitti:

        Niin sinäkin.

        epäsöpöt hiljaa


    • 12vpianotyttö

      Osoita kiintymyksesi varovasti aluksi ettei nolaa iteensä jossei haluiskaa sua. Vaikx että loukkasit harjoittelussa jalkas ja voisiko laittamaan kylmävoidetta siihen. Taia sit muka ei kyytiä kotiin ja voisko se viedä sut. Pieniä helliä kosketuksia ohi mennessä "vahingos". Ja kehu aina että oot ihana ym söpistelyä kun saat apua siltä. Jos sinkkuna tää jätkä on niin kyl varmasti haluaa myös osoittaa sen <3 Onnea teille.

      Me ollaan pidetty salassa soitonopeni kans yli vuoden. Jos kunnolla rakastaa niin ei kannata muiden mielipiteistä välittää.

      • Näinsevaanon_

        Oot 12v ja oot suhteessa soitonopettajaas? Se opettaja on vitun pedofiili ja ällöttävä runkkari, kun tollasen kakaran kaa panee.


      • Kiitti. Must kummiski tuntuu et pelottais liikaa ja ku se on mun äidin kaveri ja sillee. Ni ehk ootan jotai oman ikäst. Mut kai tajuut et oot tosi nuori seksisuhteeseen ja sun piano-opettaja joutuis vankilaan?


    • ilovekasper

      Tunnen samanlaista vetovoimaa mun opettajaa kohtaan ja välil tuntuu et kaikki yrittää pokaa mua mut ku kukaan ei tajuu et mä oon rakastunu kasperiin❤❤

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      76
      5884
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      274
      5170
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3254
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2683
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      9
      2619
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1635
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1575
    8. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      29
      1428
    9. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1370
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      131
      927
    Aihe