Harrastatko helmimunia

Minä tykkään viiriäisen munista.
2063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Minä en tunne koko miestä!

Äänestä
  • En minäkään, niinkuin Ketolainen sanoi Jeesuksesta.

    Äänestä

Mulla on itelläki ihan puhdas muna, ei täpliä ei rusketusta.

Äänestä

juuu,
on kuultu ku isot tädit puhuu mukavia,
ne koristelee miehen heiluvat helminauhalla,
auta-armias ku kuulemma tuntuu hyvältä,
olisippa mukava joskus kokeilla helminauhaa koristeena,

Äänestä

Minä syön mielelläni kevyesti keitettyjä viiriäisen munia. Yhdessä munassa on kuulemma enemmän hyviä hivenaineita kuin kananmunassa ja vähemmän kolesterolia.

Äänestä

oletteko nähny
vaalealla miehellä mustat munat, mä oon

Äänestä
  • Kui se o mahollista ?

    Äänestä

  • äimänkäkenä- kirjoitti:

    Kui se o mahollista ?

    1% mokka munaa 99% valkoista miestä.

    Äänestä

että mustilla on isommat ja pidemmät. Mutta eihän se merkitse, että seksinsä olisi parempaa, silä hyvä esileikki, koskettelu ja kaikki siihen liittyvä saavat vasta naisen kokemaan ihmeen.

Äänestä
  • älä valehtele,
    pitkä ja iso tekee taatusti ytyä enemmän,
    mutta 1-2 senttiä sinne tänne ei merkkaa yhtää mitää, ne on yhtä hyvät toiminnassa,
    eikä kaikki naiset tykkää tyhjän r ä ä p i mi s e s t ä,
    oikein toimittuna oikea seksi on parasta mitä nainen ikinä tietää ja kokea,
    ja varotus, ÄLKÄÄ nuolko naisen häpyä, se inhottaa,
    suu ei ole seksiä varten,
    suulla suukotellaan suuta,
    suuhun ei kuulu millään tavalla sukuelimet,
    niistä saa vain suuhun kuulumattomia pöpöjä, jotkut pöpöt on tosi vaarallisia suussa,
    jopa syöpä voi kehittyä suuhun seksi pöpöjen seurauksena,

    Äänestä

  • voi ukko parkaasi ei saanut suuseksiä koskaan kuoliko onnettomana varmaan

    Äänestä

  • loppijoppiaetantanut kirjoitti:

    voi ukko parkaasi ei saanut suuseksiä koskaan kuoliko onnettomana varmaan

    Puolisoni on maailman paras, häntä ei kiinostanu koskaan luonnoton seksi elämä, hän tiesi mitä suulla tehdään, suuhun ei sukuelimiä tukita,
    ja mitä sukuelimillä tehdään, niillä tehtiin lapsia liuta tähän maailmaan,

    hän ei koskaan sekoattanu suuta ja sukuelimiä keskenään, niinkuin jotkut hullut tekee, nuolee kaikki sukuelinten pöpöt suuhunsa,
    -
    puolisoni seksielämä oli normaalin ihmisen normaalia seksielämää,
    suurta rakkautta ja nautintoa,

    surukseni hän on nyt niin vanha, eläny piiiiiiitkän elämän,
    ettei enää muista missä on ja kuka mä oon,
    -
    sairaudelle ei voi mitään,
    -
    eikä vanhuudelle voi mitään se tulee vääjämättä kaikille,
    kaikki sairastuu joskus sen viimeisen kerran,
    -
    turha kadehtia kenenkää meidän elämää,

    Äänestä

He-he-he-hee - vaalealla miehellä mustat munat.

Äänestä

Maistuuko ne tavallisilta munilta?

Äänestä
  • saattaa olla et siin on sävy arabialaisia makuja?

    Äänestä

Pitkät munat - miehellä ????
Haloo, haloo, haloo! Eikä kaikkien miesten munat olekaan soikeita?
Kaikki näkemäni miesten munat ovat riippuneet yleensä kaksistaan erilaisissa, hieman ryppyisissä nahkapusseissa. Olen kuullut myös yksimunaisista pusseista, joita joillain miehillä voi myös olla.

Mikä se sellainen ihme on, jonka naiset voivat kokea?

On hupaisaa, miten jotkut miehet voivat vielä tässäkin iässä olla täysin tietämättömiä naisten erogeenisistä toiminnoista ja toiveista.

Jos parittelee vieraan kanssa satunnaisesti voi kuvitella monenlaista ja onnistua tyydyttämäänkin - i t s e n s ä.

Jos rakastelee sitoutuneessa parisuhteessa oman rakkaansa kanssa, voi toimia vapaasti omien mieltymysten, rakastetun toiveiden ja viettien houkutusten mukaan. Voi nauttia kaikesta hyvästä, leikitellä, helliä, lepäillä, kosketella vapaasti niin kuin mieli tekee ja päätyä lepäilemään yhdessä suloisen nautinnollisesti ja levollisesti, kun on annettu viettien viedä kiihkeillä erotiikan huipuille.

Äänestä
  • Vieläkö joku puhaltaa ensin munankuoret tyhjäksi ja maalaa niistä kauniita pääsiäiskoristeita rairuohoastiaan?

    Lapsiryhmä saa paljon kaunista aikaan. Ovatko tehneet nunnien ja vaarien kanssa? Kuka tänne kirjoittelevista vaareista on maalannut munia? Millaisen ryhmän kanssa?

    Äänestä

  • Mitä noilla helmimunilla tehdään?

    Fabergé-munia voi säilyttää pankkilokerossa ja muuttaa tarpeen tullen rahaksi. Oletteko nähneet aitoja Fabergé-munia?

    Äänestä

Muna vai kana ? Vaiko molemmat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NauranRuotsiksi kirjoitti:

Minä tykkään viiriäisen munista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu