Liigan pudotuspelit alkaa.

Kaikki hallille...
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Sunnuntaina 19.45 kovaa menoa. Hpk-Jokerit.

Äänestä

Kiitos, oli eilen todella hyvää peliä ja tänään taas jatkuu. Kevät on ihmisen parasta aikaa.

Äänestä
  • Nimenomaan, juuri nyt pelataan parasta lätkää ja ihan tossa lähellä rapian puolen tunnin ajomatkan päässä :)

    Äänestä

Tappara kyllä liikutteli kiekkoa niin nopeasti, että Zapolski sai jonkun epilepsiakohtauksen kesken ottelun ja kouristeli selällään ainakin minuutin.

Äänestä
  • Tuttua Zabolskia, jäähynkalastelua siinä vaiheessa, kun peli on menetetty. Tätä nähdään vielä lisää.
    Tosin olis ollut noloa, että oma pakki joutuu jäähylle maalivahtinsa elehtimisestä :)

    Äänestä

  • Senköhän takia Duhva ottikin äijän vaihtoon jo kesken pelin?

    No, kaikki keinot mikkä toimii Ville Niemisen Keupassa, ei välttämättä toimi Lukossa.

    Äänestä

Eiks tappara faneilla ole eilisen pelin jälkeen mitään kerrottavaa? Vaikka et oliko hyvä peli ja kiekko kulki? No joo, selittäkää ne samat kun aina, että pelit jatkuu jne. Jatkuuhan ne, mutta edelleenkin se mestaruus jää saamatta. Luokaton esitys eilen. Taitaa tappara pudota lukolle. Onnee ja menestystä ja koittakaa nyt saada vähän tiukempia pelejä, niin olis mukavempi seurata:)

Äänestä

Ne nuolee nyt eilisiä haavoja ja kaivelee persereikiään:)

Äänestä

Eksyny pyörityksen jälkeen raumalle koko sakki.

Äänestä

Joko tänään mansen makkarat herää jos vaikka tuurilla voitto lukosta tulee? Kyllähän se niin on, että taaperrus jatkuu ja kesäloma lähenee tapolan mustanmakkaran purijoille:) ei siis manselandiaan tänäkään vuonna kannujuhlia:)

Äänestä

RuskeanReiänRitareita taitaa käydä kateeksi tällä hetkellä. Kunpa joku ostaisi teillekin maalivahdin.

Äänestä

Ei me tarvita helvetin ääliö just nyt vahtia. Koita bimbo pysyä kartalla kato kun ei meillä ole ees pelejä. 5-0 raumalla kaakeliin, niin kyl teilläkin on veskari joka vetää vuoristorataa. Vitun homo!

Äänestä
  • Ihanaa kitinää, ihanaa vikinää. Joku sika katsomostako siellä röhkii?

    Äänestä

  • Katsomosiat röhkii ensi kaudella viimeistä kertaa, sillä Kerho tekee Bluesit.

    Äänestä

Ketä tulossa kerhoon? Nestori Lähde?

Äänestä

Pitää mennä katsoon kun tulevaisuuden mestarit voittaa ipan, missäs tuppuran tulevisuus lomailee?
Vai mennäänkö laina rahalla ostoksille?

Äänestä
  • Menetkö Jokerien tulevaisuutta katsomaan? vai mitä höpötät.
    Jos seuraat lasten pelejä, seuraa myös b-ja c-sarjoja.
    Lisäksi kannattaa satsata hieman opiskeluun :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kejho kirjoitti:

Kaikki hallille...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu