Vain naisille.

bogga

Olen yksin asuva mies, juttuseuraa etsin illan kulkuun. Voit olla iältäsi mikä hyvänsä, asua missä hyvänsä, olla väriltäsi mikä olet (tukka), aivan sama miltä näytät, mitä painat, miten kuljet. Ainoa ehto on, olet suomessa ja suomalainen ja kun ja jos vastaat, aihe on vapaa. Voit kirjoittaa ihan mitä haluat, voit kertoa mistä hyvänsä sen ei ole väliä kunhan kerrot sen kaiken siististi. Yritä kertoa fiksusti, kaiken voi kertoa niin ja ilmaista muutoin kuin rumasti tai törkeästi. Jos kirjoitat, kirjoita enemmän kuin lause tai pari sanaa, sellaiset menee takuu varmasi poistoon. Ei tarvitse olla elämänkerta, ei liian pitkä vaan sopivasti luettavaa. Eli voit kertoa kaikkesta mitä haluat, mitään ei jaeta mihinkään, kaikki pysyy meidän kahden välisenä. Valitsen jonkun tain muutaman jotka tuntuu siltä että jatkumoa olisi.
Osoite tietysti jonne voi kirjoitella on, arokettu at hotmail . com

5

186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • munanjohtimet

      naisella. mitä mieltä?

    • eikirjeystävaa

      Siis haettiinkö tässä parisuhdetta,vai ystäväsuhdetta jos vain naisille..?

    • vessanpytty

      Jaa, tämä onkin se henkilö, jolla on kolmisen kymmentä muutakin sähköpostiosoitetta ja hakee milloin lenkkeilyseuraa, moton päälle hoikkaa tytteliä, matkaseuraa tai uhkailee itsemurhalla. Kannattais varmaan tarkistuttaa lääkitys tai ainakin laittaa se kohilleen . . . .

    • mrtrku

      Aloittaja taitaa olla homo?

    • oikeemiäs

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      120
      3268
    2. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      252
      2063
    3. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      64
      1999
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      136
      1879
    5. Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla

      Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v
      Ikävä
      64
      1382
    6. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      97
      1297
    7. Juhannusterveiset kaivatulle

      Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻
      Ikävä
      93
      1257
    8. Kaupunki osti Absin

      Nyt vaan yrittäjiä kaivataan
      Haapavesi
      61
      1215
    9. Sä oot kyllä

      Aika erikoinen nainen
      Ikävä
      59
      1187
    10. Millaistakohan

      Sun kanssa suhde olisi?
      Ikävä
      70
      1083
    Aihe