Onko normaalia jos haluan vanhempaa miestä? Olen 16 vuotias ja haluaisin 30-60 vuotiaita miehiä panna.. se on mun fantasia. 40 vuotias mies kidnappais mut ja panis mua yms ;) vastatkaa...oonko normaali???
t:16v tre
haluan vanhempaa miestä!
9
299
Vastaukset
ON...ihan normia !!
- keskustelua
On normaalia ja voit keskustella asiasta [email protected]. Ehkä saat vastauksen kysymykseen kysymällä lisää. Rohkeasti vain jutuille. Pölähtäneet älkää vaivautuko, estän jokaisen.
- reino_eemeli
olet siis mieltynyt anaaliseksiin. yli kolmekymppiset miehet tumppaa ikäistäsi kakkoseen koska nuoren naisen anaali on niin kireä ja muutenkin hot.
- 0204
Fantasiat ja ihastukset ovat täysin normaaleja. Se että jonkun fantasian toteuttaa, niin se ei välttämättä ole hyvä asia. Toteutettu fantasia harvoin tuntuu oikeasti hyvältä. Varsinkin tämä "raiskaus".
Se että viehättyy vanhemmista miehistä on ihan OK. He edustavat turvaa ja varallisuutta. Sekä rauhallisempaa etenemistä ja kukaties, parempaa sekä pidempikestoista seksiä, kuin nuoremmat. Osa meistä viehättyy turvasta. Osa viehättyy rahasta ja osa vallasta. Ei tarvitse kuin katsoa televisiota niin voi sanoa ketkä humatuvat vallasta. Kaikki BB-ihmiset.
Olen itse vanhempi ja varmasti ihmiset katsovat minuakin kieroon. Vaan juuri lähti parikymmpinen hoikka tyttö luotani onnellisempana kuin tuli. Silmät tuikkivat kuin kirkkaimmat tähdet ja elämänilo oli ylitsevuotavainen. Hymyä oli korvasta korvaan. Sellainen ilo tarttuu vanhempankin mieheen.
Joten, kansi vakkansa valitsee. Ja sanokaa vain elostelijaksi. Ei se minua haittaa. Eikä tunnu nuorempiakaan tyttöjä. - Puullakalloon
16-v. ja paljon nuoremmatkin saavat fantasioida mistä haluavat. Kaikki fantasiat eivät lyö yksiin lain kanssa joka ovat rajottuneiden ahdasmielisten ihmisten kirjoittamia. Luonto ja laki eivät ehkä koskaan tapaa toisiaan, siitä pitää huolen kymmenet tuhannet maailman uskonnot.
Moi tyttö 166,täällä vanhempi mies halukkaana paneen sinua,olen tpe lähistöltä ja voisin sinut kid napata ,aivan kuinka haluat.Laita säpö osoitteesi ,otan yhteyttä.
- Huge96
Fantasioita saa olla. Kun olin 20 vuotias poikanen, niin 56 vuotias sutjakka ja varsin hyvänäköinen nainen pani minua koko kesän ennen armeijaa. Olin erittäin kokematon ja reilusti vanhemman naisen himokkaassa käsittelyssä sain kokemusta. Myöhemminkin useat 10-20 vuotta vanhemmat naiset panivat minua.
Nyt sitten itse noin viisikymppisenä olen saanut nautinnollisen ilon nussia noin parikymppisten naisten kanssa. Olen yllättänyt, miten moni nuori nainen suorastaan himoitsee huomattavasti vanhemman miehen kullia.
Juuri äsken tein ennätyksen, mitä tulee ikäeroon. Nussin himokkaasti 19-vuotiasta herkkupeppua ja juuri nyt olen 53 v. Parasta näissä nuorten naisten kanssa nussmisissa on se, että he itse haluavat sitä. joo. halutko et 38 tulis nyt turusta
- veltsuliini
se on nykyaikaa haluaisin itsekin antaa hellän nautinnon
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 918295
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on968012Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1726161- 145393
Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585198En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234255Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?54010- 383983
- 373809
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..563667