Suomen poliisi on yhteiskunnallisten ( valtion) "säästötoimien" yms. vuoksi perustanut tai ajautunut (oikeammin sanoen) erikoisen salaisen ja peitellyn kuolemantuottamuksen tilausperusteiseen käytäntöön ottamiseen!
Joten sinä ahdistunut ihminen jos olet paininut vaikeuksissa ja koet elämälläsi ei ole suurtakaan merkitystä enää, - mutta uskalluksesi ei riitä siihen tekoon jota olet ehkä "hautonut"?
- NYT SINULLA ON SIIHEN MAHDOLLISTAVA OIKEUS isänmaallisen valtiollisen organisaation kautta pyytää apua pulmaasi, useimmiten ja juurikin virantoimituksen omaisissa olosuhteissa! Silloin murhasi/tapposi menee ikään kuin "firman piikkiin", ja ongelmia ei synny kenellekään!
Joka tilanteesta riippuen voi olla hyvinkin raskasta kuten nyt itse päättääkin se lopullinen teko! Mutta poliisi voi vapauttaa sinut ja mahdollistaa tekosi vaivatta!
Joka tapauksessa voit ottaa vapaasti yhteyttä lähimpään poliisin palvelupisteeseen sopien halukkaiden ja siihen taipuvaisten tappajien kanssa ja tarvittaessa hieman provosoiden ja tätä virkavaltaa usuttaen pyytää heitä toteuttamaan päätöksesi lopettaa sinun päiväsi, ja maallinen vaelluksesi!
Mutta mieti tarkkaan ja harkitse ennakkoon ajankohta ja paikka ja muut heidän toimintaa ehkä "lieventävän" asianhaaran kautta saatavat edut!
Ja erittäin tärkeää jos tilaat tappamisesi - älä milloinkaan puhu siitä tavasta muille, ystävillesi tai sukulaisillesikaan! Jos jotkut tahot aavistavat jotain "tilauksestasi" -siitä saattaa tulla vaikeuksia myöhemmin teon tehneille joko yhdelle tai useimmille poliiseille!
Vaikka tunnettua on he ovat lähtökohtaisesti aina lain ulko- ja yläpuolella, mutta varmuus on varminta tässäkin! Heihin kohdistuva ns. "rikostutkinta" on aina muodollista velvoittavaa, - ihan kuin teatteria ja siksi poliisin rikokset ovat aina vapauttavia! Tiedätte kyllä jo nämä kuviot.
Jos tapatat rahasta se on erittäin salainen toimenpide, mutta esim. haastamasi tai tehdyn riidan ja uhan sekä sen mukaisen selkkauksen kautta homma on vaivattomin tekijöille!
Sehän on vaan sopimusasiaa se, ja muodollista toisaalta.
He siis poliisit voivat tulla myös sopimatta ja yllättäen ja toteuttaa ajatuksesi toiveittesi mukaan ikään kuin vaikka lavastamalla tilanteen että esim. olit uhkaava heitä kohtaan ja he toimivat sen mukaan!
Tai myös suoraan ns. "pimeissä olosuhteissa" ja pimeästi heille maksamalla saat ja pääset haluttuun tulokseen, ja he ikään kuin sattumoisin paikalle tulleina toteavat sinut kuolleeksi ja siten kukaan muu ulkopuolinen taho ei pääse heidän ja sinun sopimuksesta perille!
Jos tilanne hoidetaan tavallaan että poliisi on uhkatilanteessa pakotetusti joutunut tappamaan sinut, niin siitä seuraa kyllä aina myös ns. tutkimuslautakunnan tms. selonteko tapahtuneesta, mutta ole huoleti - eivät tappajasi verityöstään mitään sanktioita tulisi saamaan sillä.
Tämä on ns. julkinen salaisuus mutta toimiva, jo muutamia tällaisia "lavastettuja" itsemurhia ja tappoja olosuhteissa joita ei voida tutkia on ollut.
Mutta todella palvelua on saatavissa ihan mittatilauksena, joka yllättää ja ei jätä mitään epätietoisuuden varaan!
Kokeilepa jo seuraavalla kerralla poliisin palvelua näissä asioissa! kannattaa varmaan ja teet suuren palveluksen jälkeen jääville!
Kokeile jo tänään! Jos jaksat mieti huomiseen!
Mutta muista paluuta ei ole sitten, ja takuita katumukseen. Mutta Luoja ei kiitä tekoanne!
Oletko harkinnut itsemurhaa, pyydä apua!
POLIISI_auttaa_sinua
1
<50
Vastaukset
- weryberyguuttia
Tuohan on hyvä, ei tarvitse itse riistää henkeä itseltään ja pelsepuupi korjaa rikollisen tai kenttäjohtajan, itse ei näin menetä taivasmahdollisuuttaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset
"Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-27399297Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta
Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir3748202Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681646053William ja Sonja Aiello ERO
Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!542467Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."
Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun62167Se siitä sitten
Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy821799Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201744Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt91619Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921525Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4411422