Mihinkäs se...

50-v. mahtoi kuolla? Nimestä ja iästä päätellen olimme koulussa samoihin aikoihin.
6214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

alkoholiin valitettavasti

Äänestä
  • Rauha muistolleen. Elämänsä meni sitten niin pahasti solmuun. Ei sitä kouluaikana olisi arvannut.

    Äänestä

niinhän se on

Äänestä

Kuka ylenviisas nyt on kuollut

Äänestä
  • Joka täytti just 50-vuotta

    Äänestä

  • No_se kirjoitti:

    Joka täytti just 50-vuotta

    mitä vitun välii..jos joku doku heittää lusikan nurkkaann

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kunhan_kyselen kirjoitti:

50-v. mahtoi kuolla? Nimestä ja iästä päätellen olimme koulussa samoihin aikoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu