Äidinkielen opettajien toiveesta kuhmoon pitäisi saada hankarannalle paljon päriseviä laitteita. Erityisesti vesiskoottereita toivottiin ja niille oma ajoreitti uimarantojen lähellä.
Hankarannalle moottoriurheilukeskus
7
62
Vastaukset
- hankarannanraitti
Kannatetaan
- Kahvakuulamake
Aivan mahtava idea! Minä voisin ruveta ajelemaan mopollani ilman äänenvaimenninta hankarannalla :)
- 80ccmalossi
Ota vaa koko putki pois nii naukasee
- Allanjaabar2
Hyvä ostetaan keskusta rahoilla uimareille kypärät jos SRK:jäsen ni kaks pojille isommat ahtimet ja jäähyttimet
- Moottoriurheilua
Mulla ois kiivei millä tulla ajamaan, just sain viritettyäkin menee nyt 64kmh jätättää varmasti kaikki kuhmon kakspyöräset
- muslimi666
Talveksi vielä jäärata ja pojat sinne rälläämään autoillaan tuhannenpäissään yöllä nii saahaan vähä jännitystä
- Meikavaa
Joo kannatan idea! Rehtorin kanssa ollaan juteltu ja kumpikin on sitä mieltä, että se pitäisi rakentaa. (Ois nuorillekkin tekemistä)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1902708Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482417Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 1011007
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait243834Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91786Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718