Remontti muumi

https://www.youtube.com/watch?v=5ZfWHfLimkc




............................................
374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuollaisessa maailmassa linkin laittanut elää.
Wwwuuuuuuaaaaaahhhhaaaaawwwwvvvaaaaah aaaa

Äänestä

Taitaa olla Kuhmolainen koulutyömää

Äänestä

Kuhmossa on oikeita miehiä kun osaavat kiroilla,mutta on siellä niitäkin raukkoja jotka eivät osaa sanoa saatanan saatana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mjuuuuumjooooooo kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=5ZfWHfLimkc




............................................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu