Mediasta tai somesta(luen lehtiäkin netissä) luin taas äsken tälaisen tiedon, vai onko "tieto". Pitääkö paikkansa. Osaako joku vastata.
MEDIA: SUOMEN DEMAREILLA JA CIA:LLA YHTEISTYÖTÄ
12
<50
Vastaukset
- HerraCIA
Voin vahvistaa että meillä CIA on yhteistyötä sd:n kanssa.
- onononon
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015122220870094_uu.shtml
Niin on. - kirjailiako
SDP ja Vasemmistoliitto ovat CIA:n maanalaisen armeijan osastoja Suomessa. Onko tuttu käsite "sähköyliherkkyys"? Se on heidän tekemisiään ja voi viedä hengen, terveyden tai johtaa suljetulle osastolle kuulusteltavaksi ja "hoidettavaksi".
Entä oletko nähnyt jossain valvontakameran? Kuka mielestäsi katsoo sen kuvaa ja voi vaihtaa kamerasta toiseen? Onko tuttu käsite Sirola-opisto? Se on niiden koulutuskeskus, jossa kiduttajia ja salamurhaajia koulutetaan. Sen toiminta ei koskaan loppunut vaan siirtyi maan alle.
Kirjoitan aiheesta parhaillaan kirjaa "Vasemmiston ja kansainvälisen mustan porvarin salainen sota pahaa-aavistamattomia vastaan". Olen aiheen erikoistutkija ja voin väittää tietäväni asiasta jotakin.
Ei ollut ihan vaivatonta hankkia näitä tietoja mutta uskon kirjasta tulevan myyntimenestys. - melkein.aina.töissä
Kohta tulee varmaan joku ja väittää "maaniseksi". Mutta tällaista tämä erikoistutkijan työ on - on heittäydyttävä kuumiin tilanteisiin ja vähän kovempiin paikkoihin - rouhittava ja möyrittävä - jotta tietoa voi saada. Joskus joutuu kovistelemaan tai joutuu itse kovisteltavaksi.
Erikoistutkija on työssä myös silloin kun kokonainen kansakunta uinuu Ruususen unessa.
Erikoistutkija näkee kaiken, kuulee kaiken, tajuaa kaiken - huhhuh! - ilieipavuk
Erikoistutkija näkee kaiken, kuulee kaiken, tajuaa kaiken - mutta vain itsestään, kun seisoo peilin edessä foliohattu päässään.
Hän tietysti tekee väärät johtopäätökset osaamisestaan, ja on onnellinen, kun näkee peilistään toisen yhtä typerän ihmisen.- graalin.malja
Varsin hyvin pärjätään näillä tiedoilla.
Kyse on poikkeuksellisesta asiasta, josta en voi kertoa tämän enempää vaikka haluaisin. Ehkä joskus jollekulle voin taustoittaa. Voin kuitenkin vihjaista, että niinkutsuttu "Graalin malja" ei olekaan mikään materiaalinen esine vaan ihan jotakin muuta.
Jos hoksaa tämän ja toteaa pitävänsä hallussaan Graalin maljaa, niin...
- 3nn3nww
KIITOS kun joku näkee. Sähkö vedettiin aamulla otsalohkoon taas valtava ampeeri määrä. Monta tuntia tajuttomana.
- mitä.ovat.cian.saastepil
Mitäs nämä maaliskuussa joka vuosi alkavat CIA:n koneiden saastepilvet kaupungin yllä sisältävät? Koneitahan ei löydy kansainvälisestä lentotietopalvelusta eli ovat ns. "pimeitä lentoja" (lentää ilman tunnistetietoa).
Asiaa ei kukaan virallinen taho suostu kommentoimaan mutta saastepilvet jokainen toki näkee taivaalla. - uusi.suunta.suomelle
Kysymys Tapiolle, eihän vaan nämä päivittäiset saastepilvet kaupungin yllä voi mitenkään aiheuttaa väestökatoa? Vastaisitko jos vaan jotakin suinkin asiasta tiedät. Teidän meteorologinne ei vastannut asiasta esitettyihin kysymyksiin.
Kuviohan menee siis niin, että Kokoomus-NATO:lla on "isoimmat aseet" hallussaan ja CIA-vasemmiston maanalainen myyrädivisioona hyökkäilee huipputeknologisen media-, sosiaali-, terroristien maahantuonti- ja mielisairaanhoitokomppanioidensa taustalla.
Jos Vasemmistoliitto jäisi kiinni kovan luokan rikollisuudesta (kidutus, salamurhaaminen, laittomat vangitsemiset mielisairaaloihin ym.) niin on ajateltu ettei sitten menisi koko vasemmisto kertaheitolla ammattiliittoineen päivineen.
Voihan sekin tietty olla mahdollista. Kaikki mahdollisuudet on nyt apposen avoinna kun Suomi valtiona hakee uutta suuntaa ja uutta vauhtia. - johan.aktivoi
Minähän vain kysyin, että onko tieto vai "tieto".
- en.muista.sivunumer
Ainakin Esko Seppäsen kirjan Punapääoman romahdus mukaan sossut käyvät sotaa Suomessa CIA:n ja NATO:n rahoilla.
Se mitä Seppänen tietenkään ei kerro on hänen oma ja puolueensa suhde kansainvälisen mustan porvarin varustamaan salamurhaavaan ylikansalliseen vasemmistopuolueeseen.
Joka tapauksessa CIA:lla on salaisia mielisairaalavankiloita eri maissa, joissa ihmisiä pidetään vankeina, kuulustellaan ja tehdään mielipuolisia ihmiskokeita. Jokin syrjäinen Suomi ja sen Twin Peaksmaisissa viheliäisissä ja vihamieltä tihkuvissa kaupungeissa sijaitsevat mielisairaalat saattaisivat hyvinkin olla juuri näitä cia:n salaisia tyrmiä: http://money.cnn.com/2014/12/09/news/economy/torture-report-cost/index.html
Ote linkistä: For example, the report says the CIA was offering millions in subsidies to at least three countries that agreed to host detention centers.
Suomeksi: CIA maksoi miljoonia rahaa nimeltä mainitsemattomille maille, jotka suostuivat ylläpitämään salaisia mielisairaalavankiloita. Huhhuh!
Miettikää jotain paikallisia raivohulluja ja mielenvikaisia sadistisia vasemmistolaisroistoja ja niiden rahanahneutta - en pitäisi ollenkaan mahdottomana, että juuri täällä olisikin salainen kidutusmielisairaala.
- graalin.maljan.lisenssi
> Jos hoksaa tämän ja toteaa pitävänsä hallussaan Graalin maljaa, niin...
On ehdottoman mahdotonta paljastaa Graalin maljan salaisuutta. Vain pieniä vihjeitä on lupa antaa. Tämä siksi, että ainoastaan ne ketkä hoksaavat mistä oikein on kyse ovat oikeutettuja Graalin maljan antimiin.
Kukaan ei voi omistaa Graalin maljaa mutta harvoille ja valikoiduille myönnetään käyttöoikeus (laskutoimituksen tulos oli muuten jälleen 33).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11598Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1061553- 121328
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2211038- 124871
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2816Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29797Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks43776- 9770