Tojoissa on tulevaisuus

ISIS tykkää Tojoista ja myös Tojokuskeista. Varma on aina varmaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toyota on halpa ja siitä on helppo luopua, eikä kori estä sirpalepommin leviämistä mitenkään.

Äänestä

Toyotakuski on tottunut mutkitteluun ja jatkuvaan harhautumiseen, joten he osaavat luonnostaan väistellä sulkutulta ja kranaatteja.

Äänestä

Todella mautonta vaikken tohjolla ajakaan

Äänestä

Tulevaisuus on ohdakkeinen ja huolia täynnä.

Äänestä

Ei tarvitse antaa 3v/100 tkm takuuta. Ilmainen 3 tkm ensihuolto riittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja.paras.suoja kirjoitti:

ISIS tykkää Tojoista ja myös Tojokuskeista. Varma on aina varmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu