Belgian terrori-isku on meidän tulevaisuutemme.
Mitä enemmän noita matuja hyysätään sitä enemmän niitä tulee. Ei kaikki ole oikeasti sotaa paossa. He ovat Isisin lähettiläitä.
Pidetään Haukipudas musuista vapaana.
Joko putaan suvakit tajuavat?
12
193
Vastaukset
- uuvakki
Lisää ihania miehiä putaalle
ts;S.uvakki - blöbblöb
Ööö siis Haukiputaallahan jo on pakolaisia. Pakolaisten tulo Suomeen on jo selvästi vähentynyt ja tuhansia lähtenyt omasta halusta pois. Eli mitä ihmeen hyysäsytä, kun he eivät tunnu edes Suomessa viihtyvän? Mitään hyysäystä ei ole.
- sthsh
Niinkö?
Eipä ole näkyny yhtään niitäkää.. - yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Ei kannata uskoa valhemediaan, tuo vapaaehtoisten lauma, joka on noin 3% koko määrästä on todella vähän. Kun katsotaan myönteisiä turvapaikkahakemusten määriä, niin ei hyvältä näytä ku melkein 70 % saa myönteisen päätöksen. Ja muistakaa tämän porukan työllistymisaste joka on jotain 20 % tietämillä. Siinä on kolmen vuoden jälkeen teillä elättämistä ku valtion tuet loppuvat.
- Welliperseet
Ei typeryydellä rajaa kun on........vajaa
- yykaakoomars
Suvakkivajakit eivät ymmärrä mihin islamistien invaasio johtaa.
- JeSuisRaciste
Kyllä ne lähtee, kunhan muistaa koko ajan vähän tylyttää. Epäluuloinen katse ja käden asettaminen lompakon turvaksi kun mokkanaama on lähellä riittää hyvin kertomaan, etteivät ole toivottujavieraita.
- suuva
300 isis ukkoa tullut suomeen Orpo vaan suosii
olisko hyvä jos kaikki suvakit pannaan riviin ja isis joukko
alkaa lyhentämään niitä?
toivotaan kunnon iskua suomeenkin
joku tuhat uhria olis hyvä ja kaikki eliitin yläpäästä.- kkskjdöl
Eliitin yläpäästä jos alettaisiin vähentämään tekevää ja näkevää ihmistä niin miten ihmeessä tänne jäävät vajaaälyiset valkoisen roskaväen edustajat pitäisivät yhteiskuntaa pystyssä? Potkimalla naisia päähän niinkuin nämä ihannoimansa SOO-tyypit? Tämä olisi kiva yhteiskunta jos nimenomaan tuosta päästä alettaisiin harventamaan porukkaa.
- suol
kkskjdöl kirjoitti:
Eliitin yläpäästä jos alettaisiin vähentämään tekevää ja näkevää ihmistä niin miten ihmeessä tänne jäävät vajaaälyiset valkoisen roskaväen edustajat pitäisivät yhteiskuntaa pystyssä? Potkimalla naisia päähän niinkuin nämä ihannoimansa SOO-tyypit? Tämä olisi kiva yhteiskunta jos nimenomaan tuosta päästä alettaisiin harventamaan porukkaa.
Heh. miksi tääl suoii24:ssa on näin paljon aivopestyä porukkaa, tietyn "median(i,k,h,ym)" toimesta.
- musutonnamukavaa
Suvakkipatjat. Muistakaa kysyä musumieheltä ennen kuin pamahdat raskaaksi, että montako vaimoa sillä on?
- hgfghfhgf
Saako noita suvakkipatjoja ainoastaan potkia päähän vai ihan vaan kaikkia naisia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1028147Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m907421Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot785572Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144775Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232548Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys572439Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e71401Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71394Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461240