Usko tai älä

mutta mä olen ollut vain yhden miehen kanssa sillain ja senkin tein vaan sen takia että häpesin olla niin vanhana vielä neitsyt ja vaikutti luotettavalta tyypiltä niin ihan sen takia.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuinka vanha olet nyt?

Äänestä

Voinko auttaa nyt?

Äänestä
  • Minä haen miehestä oikeaa/kunnon parisuhdetta, en pelkkää seksiä tai mitään seksisuhdetta.

    Äänestä

Eiköhän me nyt uskota, olethan sentään ilmoittanut tuon nyt täällä.

Äänestä

Oliks sil iso?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


josmuutaluulit kirjoitti:

mutta mä olen ollut vain yhden miehen kanssa sillain ja senkin tein vaan sen takia että häpesin olla niin vanhana vielä neitsyt ja vaikutti luotettavalta tyypiltä niin ihan sen takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu