Minne voi viedä miesten vaatteita ?

Hei kaikki, minne voi viedä miesten vaatteita ilman että täytyy pelätä niiden päätyvän elintasopakolaisille. Missä menee kantasuomalaisten hyväksi ?
652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos ei ole Hilfigeriä niin ei edes kelpaa meidän uusille vieraille !

Äänestä

Luulisin, että Sininauhan toimipiste Myllymäessä ottaa vastaan . ?

Äänestä

Vie vaikka Lammin VOKkiin sodan runtelemille lähes raajarikkoisille pakolaisille. Mutta ei mitään Tokmanni kamaa...HillFiger, Boss, Gant yms. vaatimustasona ja uusia ne pitää olla. Soita ensin kokotoive ja väri...tiedot saatuasi kannattaa vasta lähteä ostoksille

Äänestä
  • Kelpaisikohan Marimekan raitapaidat??

    Äänestä

  • Tuskin jos hintalappu on alle 100€.

    Äänestä

Pelastusarmeija tai ota kirppisrekki esim Timon Torilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitääköpolttaa kirjoitti:

Hei kaikki, minne voi viedä miesten vaatteita ilman että täytyy pelätä niiden päätyvän elintasopakolaisille. Missä menee kantasuomalaisten hyväksi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu