No kyllähän se on umpihomojen auto kyllä
Onko Porsche homojen auto?
Homojenauto
8457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
>nissanit ja mazdat myös,,,
monellako aikaansa täällä kuluttavalla muka on porshe? kikkelin jatke kenties..mut ainaki sen omistajalla on kikkeli
Pikkupiliset räkänokatko täällä keskustelevat? Aika noloa.
Joka näin kirjoittaa, taitaa itse olla homppari tai ainakin hänellä on homofobia. Rahaa ei varmuudella ole. Kuolataan Porschen peään ja kun ei pysty hankkimaan, haukutaan omistajat homoiksi. Keskustelu näyttää olevan "amistasoa".
Ei homoissa mitään pahaa ole :D itse ainakin ajelen omalla 911:lla parhaan ystäväni kanssa hauskaa pitäen ja hän on homo mut who cares?
Kylhän se niin menee et ei auto kuskin suuntautumista pahemmin Katso ;)
Itselläni on 2 Porschea ja ei ole mikään homojen auto. olet vain kateellinen paska jolla ei ole työtä tai on käynyt amiksen ja työskentelee putkimiehenä Lahdessa. PS Rahaa riittää
Eikös porschesta ole ihan homoille oma mallikin, se gayman?
kateeliset täällä