Järkyttyneenä seuraan Katri Sorsan julkista elämää.
1) suhde opettajaansa
http://m.iltalehti.fi/viihde/2016032421321558_vi.shtml
2) imettää kävelevää lastaan
3) harrastaa seksiä lapsen imiessä nänniä ja miehen naidessa
!!!!!
Olen aina pitänyt itseäni ihan suvaitsevaisena ihmisenä mutta onkohan tämä Katri Sorsa sairas? Ei kovin hyvältä kuulosta.
Katri Sorsalla ei kaikki hyvin????
13
1401
Vastaukset
- winemachine
Onko Martinan sukua? Kortelampi siis?
- Varmaa.tietoa
Pikkuserkku
- sullessukua
Pelkäätkö saavasi uuden pimbon sukuusi?
- Oiskonäinoisko
Sorsa ui lammella?
- panopolliisi
Katri Sorsa kertoo panevansa ukkonsa kanssa kun vauva pyörii vieressä ja jopa pantavan Sorsan mahan päällä. Sen jälkeen kun kansa reagoi perustellusti vihastuneena eikä Sorsan toivomana ihastuneena huokaillen niin Sorsa joutuu lataamaoon. Tervetuloa elämään tyhjäntoimittaja, vauvan sängyssä paneskeleva Katri Sorsa
- Sasulle-herkkua
sehän vasta hyvä konsepti onkin kun neljän vuoden kuluttua 6-vuotias mamman tissipoeka lutkuttaa nänniä isän hässiessä äiteetä!!!!
- rddghjk
Ei sillä äijälläkään kaikki ole kohdallaan, jos Jorma höpöttää siitä huolimatta että vauva imee samalla muijan rintaa. Tai sit ei vaan välitä - vauvat ja vaarit katsomoon kun meikäpoika panee. Lippuja myyvät seuraavaksi....
- tag-team-fuckers
siinähän voivat isä ja poika keskustella rattoisasti.. jos tissipoju osaa puhua! "Isi pumppaa mutsii ny! Katos poeka!! High 5..
- Aivot_narikassa
Itse henkilökohtaisesti en harrastaisi seksiä lapsen ollessa samassa sängyssä. Tuntuu häiritsevältä ajatukselta. Vaikka omien sanojensa mukaan (Iltalehdessä) akti kesti 30 sekuntia (varmaan tyydyttävää).
Miksi tämä ihminen haluaa avata elämänsä jokaista osa-aluetta kaikelle kansalle ja sitten itkee, kun kaikki eivät olekaan samaa mieltä?
En silti ymmärrä vaunujen viiltelyä - tosin sen on voinut tehdä joku sekopää ohi kulkiessaan, jota vaunujen olemassaolo on ärsyttänyt. - KatriOnPahastiSekaisin
Katri Sorsa on sekaisin ja täys idiootti. Ikävää lapsenkannalta kun äiti on täys idiootti ja isä surkea pelle joka on tossun alla ja suostuu kaikkiin Katrin hulluuksiin.
- katolapsiisipanee
Onko edes laillista nussia kun lapsi mukana.
Pervolta kuulostaa.
- Vanhatuttu
Suhde opettajaan on valhe. Katri sai aikamoisen hässäkän aikaan 12 vuota sitten kun keksi tän stoorin. Mietippä kumpi vaihtaa koulua jos noin kävisi - opettaja vai katri?
Katri väistyi kun tajusi että ei mennyt läpi... - tykkölööpp
Hänellä on pakkomielle olla joka viikko ja päivä kohuotsikoissa lehdissä . Päivittlee aiempaa tyrkkyolemustaan mutta käytökseltään Katri haapanen alias "sorsa" on edelleen yhtä tyrkky aivan kaikki on pakko saada julki olipa aihe mikä hyvänsä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1966949- 482619
- 1872189
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101503Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1351494- 741150
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,351091Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241077Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke171075Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44981