"Ensimmäinen, oot ajatuksissani ensimmäinen

mun hani rakkaimpani vierelläs oon ja rutistan sut kainaloon." Matin ja Tepon kappaleen myötä toivotan sulle ihana, mukava, nätti nainen hyvää pääsiäisen jatkoa...Sinun katsees ja hymys ei koskaan unohdu multa mieheltä.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos tiedän olevani ensimmäinen sinulle

Äänestä

No mikset kysy tätä naista ulos?

Äänestä

Olisiko mahdollista saada tanssia kanssasi Matin ja Tepon tahtiin? Keinuisin käsivarsillasi euforian valtaamana, se on ihan varma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinuunrakastunutmies kirjoitti:

mun hani rakkaimpani vierelläs oon ja rutistan sut kainaloon." Matin ja Tepon kappaleen myötä toivotan sulle ihana, mukava, nätti nainen hyvää pääsiäisen jatkoa...Sinun katsees ja hymys ei koskaan unohdu multa mieheltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu