Mistä löytyy nättejä ja nuorekkaita vaatteita odottavalle?onko postimyyntiä?Näin yhdessä lehdessä naisen päällä kivan kietaisupuseron mistähän näitä saisi?Kaikki odottavalle tarkoitetut vaatteet on niin rumia ja vanhanaikaisia mistä löytäisi nättejä ja nuorekkaita ja muodikkaita?Kerro?
Vastaukset 9
- Sally
Itse löysin makeita vaatteita Bebesiltä, jolla on myös postimyyntiä!
Nyt juuri on uudet under-belly -farkut, jotka on trendikkäät just haluan, eikä mitkään mammahehtaarit!
Suosiettelen!- minä
ostin h&m:ltä, siellä on paljon nuorekkaita ja muodikkaita vaatteita... suosittelen :)
vaateketjut myyvät äitiysvaatteita esim. h&m, linex, kapphall
- henni
Kyllähän esim h&m-liikkeitä löytyy ympäri Suomea.. Jos pk:seudun vaateketjuilla tarkoitit pääkaupunkiseutua. Kun eihän h&m mitenkään pääkaupunkiseudulta edes ole kotoisin.
Kiitos Sally Bebes-vinkistä, ihania farkkuja oli juu:) henni kirjoitti:
Kyllähän esim h&m-liikkeitä löytyy ympäri Suomea.. Jos pk:seudun vaateketjuilla tarkoitit pääkaupunkiseutua. Kun eihän h&m mitenkään pääkaupunkiseudulta edes ole kotoisin.
Kiitos Sally Bebes-vinkistä, ihania farkkuja oli juu:)mistä h&m tulee. Lähinnä tarkoitin sitä ettei kaikki liikkeet myy välttämättä äitiysvaatteita esim h&m, lindex ja kapphall, esim.Espoon isossaomenassa olevasta linxeksissä ei myydä äitiysvaatteita. Mutta sitten taas myyrmannin linxesissä myydään. siis liikeketjun vaateliikkeet eivät myy samoja vaatteita, eripaikoilla.
- Annu
...vaatteita voi löytyä mistä vaan. Ei niiden tarvitse välttämättä olla "äitiysvaatteita", kyllä ihan normaalitkin vaatteet voi soopia , kunhan vaan venyy. Esim stetch-paitoja on vaikka millä mitalla mm. veromodalla jne.
Onnea odotukseen :) - Jutta
Bebes, Belua, Formes... Helsingissä ainakin, tosi kivoja, mutta kalliita! Ei mitään mamma-juttuja!
- Huhtiäiti
H&M !! Sieltä minä olen ostanut kaikki äitiysvaatteeni :) Halpoja ja kauniita päällä :) tänään juuri kävin ostamassa itselleni paidan :)
- myy
Kaikista kauneimmat mun mielestä on h& rowellssilla. Katalogi esiin siis, samoja ei myydä liikkeessä. Itse ostin sieltä ja toinen on lindex.=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä4201810Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä30012182 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk951021Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma291001- 58916
- 66876
- 45862
- 63830
Miia Heikkinen avautui !
Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa75817- 68804