Tiedäthän, etten ole kiinnostunut sinusta enää millään tavalla. En siis halua kanssasi koskaan yhtään mitään, en halua nähdä tai kuulla sinusta enää koskaan tai olla missään tekemisissä, en siis varsinkaan halua kanssasi naimisiin tai lisääntyä. En tunne sua kohtaan mitään muuta kuin sääliä, ja sille tunteelle en voi mitään. En siis vihaakaan sinua, olet minulle samalla tavalla yhdentekevä kuin joku kadulla vastaan kävelevä tuntematon ihminen.
Varmistusilmoitus
n----m
23<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
No mix vakoilet mua?
Kuitti ja kiitti.
kun kirjoitit ikävälle
Siinä taas perusnainen..............
hellydenkipeän naisen tekstistä. miehen puute valtava ja huomionhaku huipussaan. alkeellisen käänteistä...
En tykkää sun naamasta, enkä halua suudella. Ajatus seksistä kanssas ällöttää. En halua olla kilometriä lähempänä sinua, en kuulla. Tunnen vain inhoa kohtaasi.
Ja tuo piti kirjoittaa netin ikäväpalstalle .... miksi?
Täällä se varmaan menee tuokin tieto perille. Aloittaja on narsisti.
Mies, vaikken voi olla kanssasi omista syistäni johtuen, tykkään sinusta edellenkin. Ja jos en jostain miehestä välittäisi, en ilmoittaisi siitä täällä. ketään en inhoa. Kiitäen minä.
Itkettää, kun minä niin pidin sinusta ja suunnittelin tulevaisuuttamme.
Tykkään :/ n-m
Hilipeä meininki! :DD
oukkidoukki
ihan omaan arvoonsa
Mee vaa sen höntin kaa! :D
Juuri hänen ihanan höntin kanssa <3
Oot aika julma.
Saada tämän miehen etukirjainta vaikka aloittajalta
H....
Eikä helvetissä, ei ollut minulta tämä paskaoksennus-aloitus, kun en ajattele noin. H->P (n->m)
saanko silti säälistä sinulta vähän vittua ?
Tottahan toki, eihän tässä nyt seksistä mitään puhuttu.
Rupes ihan paskattaa kun luin tätä tekstiä.