Nyt Romantikalle :)

Ollaan lähdössä 20.1 Romantikalle ja halvalla päästiin 8€ hlö B hytissä.
Kanta-asiakkaille koko tammikuun on noin halvat hinnat.
a hytissä on 10€ hlö ei muuta,kun risteilemään :).
4600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei taida olla viikonlopun hintoja

Äänestä
  • Tammikuun su-to lähdöillä,mutta ainakin minä saan helposti pe.päivän vapaata töistä.

    Äänestä

Pitää liittyä tallink klubiinkin.

Äänestä
  • ikinä ole maksanut mitään Tallinkin clubi kortista.
    Johtuu varmaan siitä,kun aikoinaan kuljin paljon Tallinkilla niin sain ilmaseksi.
    Nyt Tallinkilla niin kalliit norm.hinnat,että ei viitsi risteillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanski67 kirjoitti:

Ollaan lähdössä 20.1 Romantikalle ja halvalla päästiin 8€ hlö B hytissä.
Kanta-asiakkaille koko tammikuun on noin halvat hinnat.
a hytissä on 10€ hlö ei muuta,kun risteilemään :).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu