itsetyydytys vinkkejä pojalle

tylsistynytpoju

Laittakaa jotai vinkkei ku alkaa käteenveto kyllästyttää.

60

17271

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suosittelu

      Nykyään on keksitty sellanen asia kuin nainen, ei tarvitse vetääkäteen kun sellasen hankit. Suosittelen oikein lämpimästi! Mutta ei kai siinä jos ei uskalla hankkia.

    • Kk__

      Kokeile sitä puhelintolppaa, se on niin ihana tunne saada joku paksu ja pyöreä haarojen väliin. Kaatunut puu ajaa saman asian.

      • Anonyymi

        Tälläistä ei saa tehdä julkisella paikalla se on laitonta!


    • Swaggerboyyy

      Nää vastaukset on sen verran trolleja joten aattelin vastata kunnolla:
      1) Peilin edessä runkkaaminen
      2) Rentoudu täysin, ota vaikka lasi kokista ja istuudu sohvalle mukavaan asentoon, ota läppäri ja katsele vaikka jotakin lesboseksiä. Älä heti vemputa munaa täysillä, vaan aloita runkkaaminen rauhallisesti ja kovenna vauhtia hiljalleen

      • Anonyymi

        Just näin


    • tylsistynytpoju

      Vois yrittää

    • Anonyymi

      Jos on tarpeeksi venyvä.. voihan sitä kokeilla kielella osua omaan kaluun. Riippuu henkilöstä kuinka helppoa se on. Itse olen kokeillut ja se on kokeiltava teidänkin, keinolla millä hyvänsä.. ;)

      • Anonyymi

        🤣🤣🤣


    • Anonyymi

      Itse teen nykyään niin, että pidän kalusta kiinni, mutta työntelen samalla tavoin kuin pannessa. Eli en vedä käteen enkän kädellä ylipäätään tee muuta, kuin pidän kalusta kiinni.
      Parempaa noin päin.

    • Anonyymi

      Kaverin kanssa on kivempaa

    • Anonyymi

      Olen 13v ja kun seisoo se on 10cm onko se pieni mun kaverilla on melkein 14cm mutta ihan ohut. Ollaan kimpassa runkattu ja mietitty suihin ottoja kaveri on pari kertaa pitänyt mun kalua kädessä ja se on ollut hyvää että on tullut spermaa minulta.

      • Anonyymi

        Nice voinko liittyä seuraan oon 12 v ja asun Tampereella?


      • Anonyymi

        Snp?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Snp?

        lisää pze446


    • Anonyymi

      Ite teen silleen, että otan kalusta kii oikealla käellä ja alan tekee nopeeta edes takas liikettä kädellä jolla pidän kiinni

    • Anonyymi

      No jep vähän jo tylsää alkaa olee

    • Anonyymi

      Itse oon 13vuotta ja mulla kun seisoo on joku 13-14cm pitkä penis onko se ihan hyvä

      • Anonyymi

        On tyypillisen kokoinen. Älä ole huolissasi siitä.


      • Anonyymi

        lisää snäpis pze446


      • Anonyymi

        lisää snäpis pze446


      • Anonyymi

        Ite oon 12 täytän täs kuussa 13 ja kovana on joku 13


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        lisää snäpis pze446

        Ei oo ku kik hommaa se


      • Anonyymi

        On


    • Anonyymi

      Vaihda välillä vasempaan käteen ettei tule death grip syndrome jolloin seksi ei enää onnistu. Jos et saa itseäsi laukeamaan vasemmalla vemputtamalla niin sitten on jo liian myöhäistä.

    • Anonyymi

      Hommaa dildo.

    • Anonyymi

      Miten runkataan kun en osaa ja haluaisin

    • Anonyymi

      Itse teen nykyään usein niin, että menen vatsalleni makaamaan, otan kalusta kiinni ja teen työntöjä kuten pannessa. Tuntuu mukavemmalta sillä tapaa.
      Tietty sotkuista hommaa, mutta voi vaikka laittaa kortsun päälle tai kietoa joku rätti ympärille, niin lakana ei sotku jos sängyssä panee omaa kättään.
      Olen kyllä joskus kylppärissä tehnyt samalla tavoin, tuen käden lavuaarin reunaa vasten, kalu käden sisään ja työntelemään. Spermat roiskuu lavuaariin ja ne on helppo siivota aktin päätteeksi sieltä pois.

    • Anonyymi

      Hae kaupasta sopivan kokoinen maksankimpale.
      Työnnä siihen reikä sopivan kokoisella keittiöveitsellä.
      Lämmitä halutessas mikrossa. Pane sitä!

    • Anonyymi

      KOKEILE SÄKIN ALASTI RUNKKAUSTA

    • Anonyymi

      Ootteko homoja

      • Anonyymi

        Juu


    • Anonyymi

      Totta mooses

    • Anonyymi

      kokeile tyydytystä esim. löysät kollarit jalassa ilman mitään muuta niiden alla ja purkaudu session päätteeksi kollareihin sisälle.

    • Anonyymi

      Voiks joku tulla

      • Anonyymi

        Kuinka vanha oot? Oon ite 16... 09 jos kiinostaa


    • Anonyymi

      Kokeilkaa kaverin kanssa mäkin haluaisin mutta kun ei ole ketään kenen kanssa olen 15vuotias poika tekis mieli.

      • Anonyymi

        Ooks 09 vai 010? Ite oon 16v 09 jos kiinnostaa ni täs olis mahis sulle ystävystyy tai sit vaa kerran kahestaan. Jos oot uusimaalta (helsinki vantaa) ni vastaa tähä et mistä otan yhteyttä.


    • Anonyymi

      Sama

      • Anonyymi

        Ai jonku kaa? Oon 16v 09 jos oot samaa ikäluokkaa ni sano ni voitais..


    • Anonyymi

      Kaverin kanssa on aina kivempaa. Rohkeasti vaan kysymään. Jos yksi ei halua niin toinen kyllä kiinnostuu.

      • Anonyymi

        Yökylässä se onnistuu hyvin, halukkaat pyytävät uusintaa ja toiset kysyvät etteikö voisi päivälläkin tehdä sitä.


    • Anonyymi

      Muaki kiinnostais oon 15 onks ketää kiinnostunutta etelä savosta

      • Anonyymi

        Joo


      • Anonyymi

        Mikkelistä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikkelistä

        Joo


    • Anonyymi

      Ketää 16v poikaa vantaa/helsinki alueelta halua tutustua / ehkä enemmän?
      Olen itse 16v poika 09 vuonna syö syntynyt.

      • Anonyymi

        Joo


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Joo

        Kuinka vanha ja mistä päin?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Joo

        Hei?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuinka vanha ja mistä päin?

        16 helsinki


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        16 helsinki

        Snp? Kik? Mustä yhteys


    • Anonyymi

      Onks tää homma muka kivaa? Oon kerra yrittäny vähä mut se jostai syystä sattu.

    • Anonyymi

      Katsokaa k-raudan hanskamainos.

    • Anonyymi

      Antakaa vinkkejä miten voisin tyydyttää mutten kun runkkaamalla oon 13

      • Anonyymi

        Anaaliorkasmi, eturauhasta stimuloimalla, siis jotain sisään sinne niin huomaat mitä tehdä ja kohta mällit tulee.... Olin 12v kun sen keksin ja nyt 14v ja edelleen teen sitä dildolla.


    • Anonyymi

      Tilaat temusta masturbaattorin; hinta n.13-15€ ja sen sisälle vesiliukoista liukkaria & eikun tekemään. Mulla ollut sellainen lähes vuoden ja ollut käytössä paljonkin. Ei ole tietenkään sama, kuin nainen, mutta suosittelen silti tuota.

    • Anonyymi
      UUSI

      Mä tutustuin netissä teininä yläasteella ollessa netissä sellaiseen 4 kymmenen vuotiaaseen mieheen ja meillä meni homma siihen että ensin kahviteltiin, sitten muutaman viikon päästä saunottiin ja sitten lopulta kun oltiin vähän puhelu tuhmia puoli leikillään niin sitten kerran se näytti mulle pornoo. Katottiin sitä yhessä ja sit se sano et saunassa kattonu et mulla on jo iso muna ja vähä karvojaki että taidan olla oppinut myös runkkaamaan. No mulla muna kovana ja myönsin et joo ja jos oisin yksin nii olisin tän pornoleffan aikana tumputtanu jo yhdet mallit. No sit se sano et voit tumputtaa ja hänkin tumputtaa mut ei saa puhuu kellään siitä. Niin riisuttiin kokonaan ku oltiin saunaa muutenkin menos ja alettiin vetelemään. Sit se ehdotti et istutaa vierekkäin ja runkkaamaan ristii toisiamme. No olin jo kiimassa ja niin tehtiin ja tuntu tosi mukavalle. Mällit lensi ja se oli mun eka seksi kokemus. Sen jälkee melkeen 3 vuotta kävin miehen luona ja melkeen joka kerta hän runkkaamaan mut tai otti multa suihin . Mulla oli ihanaa aikaa kun sain ruiskia spermojani ilman että piti itse käyttää kättä. Usein kun menin hänen luo oli mennessä muna jo farkuissa
      kivikovana kun tiesi että pian saa taas mällätä. Ja se oli ihanaa kun kukaan kavereistani ei saanut tietää salaisesta seksielämästäni. Vaikka homma olikin virallisesti kiellettyä, nautin joka orkusta ja muistelen sitä aikaa vieläkin hyvällä. Tuo homma loppui sitten kun löysin ekan tyttöystävän.

    Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3683
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2354
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      32
      1935
    4. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      19
      1679
    5. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1659
    6. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1578
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1437
    8. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      84
      1398
    9. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      22
      1379
    10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      89
      1272
    Aihe