Jos olisit varma, että hän tulee luoksesi?
Kauanko voisit odottaa häntä
vasikansilimä
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Muutaman elämän siten, että välillä hyppäisi pari välistä ja vain tarkkailisi ja keräisi faktaa, jotta olisi varaa nalkuttaa seuraavassa tämän elämän virheistä. Aikahan on täysin suhteellinen käsite, sunnuntaiaamunakin katosi tunti jonnekin hornan tuuttiin eikä kukaan ole edes ihmetellyt sitä. Kello näytti kuten ennenkin mutta aika oli kadonnut.
Ihmksten luoma illuusio.
Tiiäkkö. Mä näih tp yhen Satuelonnon yuol linkkyris 2006 niin mä heto rakstuin. Mitn en tuedä Satysta miitakun er rakestewiun Me mennäön satyn kanssa naimsiin kunhsn eriaa ntkyisrtä mhiestään vyonns 2050
Tiiäkkö Marilyn, että mää tiiän, mutta tiiäkkö sää?
Väliloikan aika!
Missään vaiheessa en varmuudella odota koska siihen ei ole mitään takeita, mutta noin niinkuin sen verta kun on aika siirtyä yli menneestä. Siihenkään ei ole takeita kuinka kauan siirtymiseen kuluu aikaa, pitää olla korva vain tarkkana.
Näillä eväillä hamaan loppuun.
Hyvää kannattaa odottaa: ensitreffit kuulemma vanhainkodissa. Viitisenkymmentä vuotta aikaa valmistautua...ehdinköhän?
Ilmeiseti elämäni loppuun asti.