Koraani on...

karmeitatotuuksia

... kirja joka houkuttelee kauniina ja väkevänä ihmistä, tarjoten täydellistä elämää ja pelastusta. Ja salakavalasti viekottelee ihmisen pimeää puolta esiin, johdattaen kannattajansa narsismiin, haureuteen, väkivaltaan, alistamiseen, himoihin, valloittamiseen ja veritöihin. Koraani tappaa yksilön moraalin ja kriittisen ajattelun ja synnyttää pahan kollektiiveja. Islam on demoniuskonto, jonka tehtävä on syöstä ihmiskunta perikatoon.

4

186

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jahveltapääsipieru

      Kuulostaa ihan raamatulta. Tosin se ei ole mikään ihme sillä molemmat näistä satukirjoista perustuvat saman alueen rättipäiden aivopieruihin.

      • tositotena

        Koraani on pedofiilien ja tappajien käsikirja. islam on maailman synkin uskonto ja sen symboli on tappomiekkaa muistuttava sirppi sillä halkaistun kuun vieressä.


    • rajat_poistuvat_aikanaan

      Koraani on antikristuksen käsikirja.

    • vtunählämit

      Koraani on paperia joka ei kelpaa edes perseen pyyhintään. Se ei kelpaa edes vesi Wc pönttöön vaimentamaan paskan loiskahdusta. Se on paperia joka on ala arvoista edes olemaan kosketuksissa paskani kanssa. Islam on alempiarvoista kuin ihmisen paska. Ählämi on paskaakin paskempi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1396
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1273
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      102
      1023
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      849
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      743
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      626
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      586
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      556
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      522
    10. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    Aihe