Koraani on...

karmeitatotuuksia

... kirja joka houkuttelee kauniina ja väkevänä ihmistä, tarjoten täydellistä elämää ja pelastusta. Ja salakavalasti viekottelee ihmisen pimeää puolta esiin, johdattaen kannattajansa narsismiin, haureuteen, väkivaltaan, alistamiseen, himoihin, valloittamiseen ja veritöihin. Koraani tappaa yksilön moraalin ja kriittisen ajattelun ja synnyttää pahan kollektiiveja. Islam on demoniuskonto, jonka tehtävä on syöstä ihmiskunta perikatoon.

4

181

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jahveltapääsipieru

      Kuulostaa ihan raamatulta. Tosin se ei ole mikään ihme sillä molemmat näistä satukirjoista perustuvat saman alueen rättipäiden aivopieruihin.

      • tositotena

        Koraani on pedofiilien ja tappajien käsikirja. islam on maailman synkin uskonto ja sen symboli on tappomiekkaa muistuttava sirppi sillä halkaistun kuun vieressä.


    • rajat_poistuvat_aikanaan

      Koraani on antikristuksen käsikirja.

    • vtunählämit

      Koraani on paperia joka ei kelpaa edes perseen pyyhintään. Se ei kelpaa edes vesi Wc pönttöön vaimentamaan paskan loiskahdusta. Se on paperia joka on ala arvoista edes olemaan kosketuksissa paskani kanssa. Islam on alempiarvoista kuin ihmisen paska. Ählämi on paskaakin paskempi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      475
      3552
    2. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      34
      2922
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      149
      2736
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      87
      2185
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      196
      2058
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      160
      2011
    7. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      14
      1924
    8. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      99
      1764
    9. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      50
      1549
    10. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      36
      1480
    Aihe