Mersulla kolmisakarainen johtotähti

Kouvolalla on samantyyppinen johto. Esimerkiksi pankkimies Paavo Aho joka on aluetta luotsannut hyvässä ja pahassa. Sitten käräjätuomari sekä evakko Luettelo ei kerro järjestystä koska sen arvioiminen on erittäin vaikeata.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuka ohjaa asianajajia. No tuomari. Aiheesta on selviä tapahtumia. Tämän takia monet tuomiot on päin helvettiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siistodellinenvalta kirjoitti:

Kouvolalla on samantyyppinen johto. Esimerkiksi pankkimies Paavo Aho joka on aluetta luotsannut hyvässä ja pahassa. Sitten käräjätuomari sekä evakko Luettelo ei kerro järjestystä koska sen arvioiminen on erittäin vaikeata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu