phuketin kentältä Ao Nangiin

Onko kukaan hetkeen mennyt ko .väliä taksilla? mitä maksaa. vai kannattaako mennä chalongista lautalla ja ottaa päivä aurinkoa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Menin Krabin kentältä Phukettiin Patong beachille minivanilla noin kuukausi sitten ja maksoin 490baht. (90 baht kentältä pois bussilla ja 400minivan). Kyydissä muita ja ei varmasti nopein vaihtoehto. Phuketista Phi Phin kautta Ao nangiin lautoilla. En muista tarkkoja lautta hintoja olisiko n.300-400 phuket- Phi phi ja Phi phi-Ao nang/siivu. Toivottavasti jotain apua ja Hauskaa matkaa!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nikke99 kirjoitti:

Onko kukaan hetkeen mennyt ko .väliä taksilla? mitä maksaa. vai kannattaako mennä chalongista lautalla ja ottaa päivä aurinkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu