Yle on poistnut Aziz The Combat Fighter sketsit yle areenassa olevista kummeli jaksoista. Ruotsalaisia saa sanoa homoiksi, Saksalaisia saa sanoa sotahulluiksi Natseiksi, Juutalaisia saa sanoa rahanahneiksi ja piheiksi, mutta Lähi-Idän Suomalaisista ei saa tehdä pilaa. Rumat ihmiset menkää itseenne.
Vastaukset 3
- MuttaLöyityipä
Niinpä mutta löytyipä arkistonkätköistä aiheeseen liittyvää komediaa jota yle ei ole sensuroinut - https://youtu.be/zHAchbWigDk totuus on tarua uskomattomampaa.
- osmannituhkaa
Sääli, olemme sensuurin luvattu maa. Olen odottanut vesi kielellä Azis-jaksoja. Kummeleita tulee tuutin täydeltä, mutta hauskimmat sketsit loistavat poissaolollaan. Onneksi on Youtube, niin voi sieltä katsoa kielletyt ohjelmat.
Jos Azis combat fighter on pannassa, niin kyllä se juutalaisten musavisakin pitää kieltää ja kaikki Irwinin videot ja elämänkerrat. - ErkkiVonKyrpiäinen
Tuossa videon vaaleanpunaisessa nasupipossa on senverran komiikkaa että oikeasti Saksassa joku on tuomittu sakkoihin rasismista kun oli pitänyt tuollaista samalaista päähinettä päässään. Kun aikanaan luin tuon uutisen niin mietein pitkään että missä suvakkinautojen ja mamuhyysärien mielestä menee hyvän maun raja, ja päädyin samaan vastaukseen kuin se entinenkin mies että naisen välilihassa sentti ennen persereikää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791732
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109913En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58745Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo105705Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207654- 133628
- 51575
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus51562Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä18549- 37546